Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija
 

Informacija apie COVID-19

Valstybės sveikatos apsaugos ministro sprendimai ir pakeitimai: 


  Gimnazijos vadovai ir raštinės administratorė pasiekiami elektroniniu paštu ir telefonais. Su visais pedagoginiais darbuotojais galima susisiekti elektroniniu paštu (žr. Mokytojai). 
  Direktorė - Ona Sturonienė ona.sturoniene@vaivorykstesgimnazija.lt ; tel. 8 46 45 3965
  Raštinės sekretorė – info@vaivorykstesgimnazija.lt; tel. 8 46 45 3964 
  Pavaduotojos ugdymui:
  Nijolė Balčikonytė nijole.balcikonyte@vaivorykstesgimnazija.lt
  Danutė Mockienė danute.mockiene@vaivorykstesgimnazija.lt
  Pavaduotojas ūkio reikalams:
  Justinas Gedvilas justinas.gedvilas@vaivorykstesgimnazija.lt

  Mokiniams, jų tėvams (globėjams, rūpintojams) sudarytos galimybės nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu gauti pagalbos mokiniui specialistų pagalbą nuotoliniu būdu.

  Socialinės pedagogės Rositos Jankauskaitės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: rosita.jankauskaite@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne ir telefonu, programomis Skype/Zoom vaizdo ir garso transliacijos būdu (pagal iš anksto suderintą laiką).

  Su kitų institucijų specialistais (policija, VTA, soc. paramos skyriumi, atvejų vadybos specialistais ir kt.) ryšys palaikomas ir informacija keičiamasi telefonu, elektroniniais laiškais.

  Psichologės Rūtos Lukošienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: ruta.lukosiene@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne.

  Karantino laikotarpiu psichologo konsultacijos gimnazijos bendruomenei bus teikiamos laiškais e-dienyno sistemoje TAMO. Informacija, kur galima gauti psichologinę pagalbą internetu ir telefonu, prisegtuke. Psichologė Rūta Lukošienė
  Psichologinė pagalba.docx (17.66KB)
  Karantino laikotarpiu psichologo konsultacijos gimnazijos bendruomenei bus teikiamos laiškais e-dienyno sistemoje TAMO. Informacija, kur galima gauti psichologinę pagalbą internetu ir telefonu, prisegtuke. Psichologė Rūta Lukošienė
  Psichologinė pagalba.docx (17.66KB)

  Specialiosios pedagogės Dianos Jarutienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: diana.jarutiene@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne, facebook, Messenger.

  Visuomenės sveikatos specialistės Vaidos Žlibinienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: vaida.zlibiniene@visuomenessveikata.lt., Tamo dienyne. 

  Telefonas +37065993686, bei el. paštas: vaida.zlibiniene@visuomenessveikata.lt.

  Nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu gimnazijos UK koordinatorė Barbora Dotienė  konsultuoja mokinius laiškais TAMO dienyne ir telefonu kasdien.


   Nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, organizuojamas maisto davinių išdavimas į namus. 

  Nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu gimnazijos socialinė pedagogė Rosita Jankauskaitė konsultacijas gimnazijos bendruomenei teiks laiškais TAMO dienyne ir telefonu kasdien programomis Skype/Zoom vaizdo ir garso transliacijos būdu (pagal iš anksto suderintą laiką). Su kitų institucijų specialistais (policija, VTA, soc. paramos skyriumi, atvejų vadybos specialistais ir kt.) ryšys bus palaikomas ir informacija keičiamasi telefonu, elektroniniais laiškais. 

  INFORMACIJA DĖL SITUACIJOS, SUSIJUSIOS SU KORONAVIRUSU


  Alkoholio vartojimas turi neigiamą poveikį jūsų organizmui. Kiekvieną kartą vartojant alkoholinius gėrimus žalos rizika sveikatai didėja, o gausus alkoholio vartojimas silpnina imuninę sistemą ir mažina jos gebėjimą susidoroti su infekcinėmis ligomis, įskaitant COVID-19. Kviečiame susipažinti su Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis dėl alkoholio vartojimo pandemijos metu.