Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija
 

GARGŽDŲ ,,VAIVORYKŠTĖS” GIMNAZIJA

2019–2020 m. m.

I PUSMETIS

Eil.   Nr.

Klasės vadovas(-ė)

Budinti klasė

Data

1.  

G.   Pupšienė

IIIa

2019-09-04   – 09-09

2.  

A.   Veikšienė

IIIb

09-10 – 09-16

3.  

L.   Rimkienė

IIIc

09-17 – 09-23

4.  

R.   Lukošienė

IIId

09-24 – 09-30

5.  

Z.   Vaitkuvienė

IIIe

10-01 – 10-07

6.  

I.   Ulonienė

IVa

10-08 – 10-14

7.  

E.   Girgždienė

IVb

10-15 – 10-21

8.  

R.   Mankevičienė

IVc

10-22 – 10-29

9.  

J.   Venckauskienė

IVd

11-04 – 11-11

10.  

A. Matulaitienė

IVe

11-12 – 11-18

11.  

I. Jančauskienė

IVf

11-19 – 11-25

12.  

V.   Vaitkus

IIa

11-26 – 12-02

13.  

L.   Vaitkienė

IIb

12-03 – 12-09

14.  

I. Agajan

IIc

12-10 – 12-16

15.  

G.   Poškienė

IId

12-17 – 12-20

16.  

R.   Jankauskaitė

IIe

2020-01-03   – 01-06

17.  

J.   Višinskienė

IIf

01-07 – 01-13

18.  

A. Papievienė

IIg

01-14 – 01-20

19.  

A. Kalinauskienė

Ia

01-21 – 01-27

20.  

V.   Jurjonienė

Ib

01-28 – 02-03

21.  

G.   Žemaitis

Ic

02-04 – 02-10

22.  

N.   Valinčienė

Id

02-11 – 02-17

23.  

G.   Aliulienė

Ie

02-18 – 02-24


Pastabos:                                                                                           

Ø valgyklos darbo laikas: 8.45–14.15 val.;

Ø klasių vadovai nuolat kontroliuoja savo ugdytinių budėjimą;

Ø mokiniai budi tik valgykloje (4 mokiniai) ir rūbinėje (4 mokiniai);

Ø budėdami valgykloje, mokiniai prižiūri, kad būtų nunešti nešvarūs indai, neleidžia išsinešti indų (puodelių), po pamokų tvarkingai sudeda suolus; rūbinėje prižiūri tvarką; kasdien prieš atsiskaitydami už budėjimą direkcijos nariui surenka šiukšles mokykloje. Pirmadienį perduodami budėjimą dalyvauja dviejų klasių (budėjusios ir budėsiančios) mokiniai, šitų klasių vadovai;

Ø po trijų pamokų valgo I–II, po keturių pamokų – III–IV klasių mokiniai.

 

DIREKCIJOS BUDĖJIMO TVARKARAŠTIS 

Pirmadienis – pavaduotoja ugdymui Danutė Mockienė (09-06, 10-04, 11-08, 12-06, 2020-01-03, 01-31).

Antradienis – socialinės pedagogės Liudmila Bakanovaitė, Rosita Jankauskaitė (09-13, 10-11, 11-15, 12-13, 2020-01-10).

Trečiadienis – direktorė Ona Sturonienė (09-20, 10-18, 11-22, 12-20, 01-17 02-07).

Ketvirtadienis – pavaduotoja ugdymui Nijolė Balčikonytė (09-27, 10-25, 11-29, 12-27, 2020-01-24). 

Penktadienis (nurodyta aukščiau).