Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija
 
 

Jūs turite pilnus delnus programėlių ir pilną širdį meilės:

Kaip šiuos du dalykus sujungti į vieną? Koks išradimas, įrenginys ar programėlė padėtų įsimylėti? Pabandykite sukurti inovaciją. Pasisekė? Puiku. Tokį namų darbą atliko virtualaus susitikimo ZOOM platformoje su „Kūrybingumo mokyklos“ lektoriais Kristupu Saboliumi ir Tomu Ramanausku dalyviai. Karčios realybės teiginį, kad mokytis dažnai neįdomu, lektoriai paneigė patarimais ir intriguojančiomis geografijos, biologijos mokslų istorijomis. „Didžiosios mokslo asmenybės ne kartą pripažino, kad vaizduotė yra būtina, jei norime atrasti ir interpretuoti gaunamas žinias. Be kūrybiško požiūrio neįmanomas nei analitinis, nei kritinis mąstymas. Tai galioja tiek literatūrai, tiek fizikai, tiek algebrai“, – teigia Vilniaus universiteto docentas Kristupas Sabolius. Visi susidomėjusieji vyresniųjų klasių mokiniai ir jų mokytojai „Kūrybingumo mokyklos“ edukacinėje platformoje (www.kumokykla.lt) gali rasti pristatomas įvairių dalykų pamokas, kuriose gausu išradingo mąstymo atvejų.

Tolerancijos ugdymo centro vadovė Ilma Agajan 

Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus savanoris iš Austrijos Matthias Groller pakvietė apie 90 mūsų mokyklos gimnazistų  į virtualią edukaciją anglų kalba „Holocaust in Lithuania“.  Matthias aptarė pagrindinius Holokausto Lietuvoje istorijos momentus, kolaboravimo ir dalyvavimo masinėse žydų žudynėse klausimą.

Tolerancijos ugdymo centro vadovė Ilma Agajan 

Eurodesk Lietuva komanda šią vasarą kviečia į eksperimentą 14–18 m. amžiaus jaunuolius iš Klaipėdos r., Švenčionių, Šalčininkų, Visagino ir Vilniaus rajono!
Eurodesk Lietuva komanda šią vasarą kviečia į eksperimentą.docx (15.93KB)
Eurodesk Lietuva komanda šią vasarą kviečia į eksperimentą 14–18 m. amžiaus jaunuolius iš Klaipėdos r., Švenčionių, Šalčininkų, Visagino ir Vilniaus rajono!
Eurodesk Lietuva komanda šią vasarą kviečia į eksperimentą.docx (15.93KB)

Abiturientų paskutinis skambutis


Kviečiame gimnazijos bendruomenę palaikyti Enrikos ir Danielės iniciatyvą ir balsuoti!

Džiugu, kad gimnazijos IIa klasės mokinė Enrika Jurjonaitė su savo sesute Daniele dalyvauja Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus ir LRT projekte „Gyvieji paveikslai. Muziejus tavo namuose“. Mokinės iš 40 muziejaus atrinktų XVIII–XX a. dailininkų kūrinių išsirinko Marijono Baranausko meninės fotografijos paveikslą ,,Dvynės”, atkūrė jį savo namuose ir pasidalino interpretuoto paveikslo nuotraukomis LRT facebook paskyroje: https://www.facebook.com/LRT.LT/photos/a.147114519128/10160107576929129/?type=3&theater

Biologijos mokytoja Raimonda Kundrotienė

Naujos profesinio mokymosi galimybės

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, didindama profesinio mokymo prieinamumą ir lankstumą, nuo kitų mokslo metų sudarys galimybes gimnazijos I–IV klasių mokiniams mokytis pagal profesinio mokymo modulius. Mokinys, baigęs atskirą modulį, gaus įgytą kompetenciją patvirtinantį pažymėjimą. Mokymosi pagal pasirinktą modulį (110 val.) grafikas derinamas su profesine mokykla. Priėmimas į profesinio mokymo programas ir atskirus modulius vykdomas per LAMA BPO nuo gegužės 20 dienos. Pageidaujantys išsamesnės informacijos gali rašyti UK koordinatorei Barborai Dotienei e-dienyno sistemoje TAMO. Skaitykite plačiau:

https://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/ministerija-kviecia-mokinius-isbandyti-profesija-jau-mokyklos-suole-

Abiturientų kūrybiniai dailės darbai.


Ir šiais mokslo metais Gargždų ,,Vaivorykštės” gimnazija bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos universitetu. Šįkart bendraminčiai susitiko gegužės 8 d., nes nuotoliniu būdu vyko 23-ioji Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencija „MOKSLAS – LIETUVOS ATEITIS. APLINKOS APSAUGOS INŽINERIJA. Iki konferencijos dienos buvo galima susipažinti su dalyvių stendiniais pranešimais ir balsuoti už labiausiai patikusius! Renginyje pristatyta apie 30 pranešimų, labai aktualių ne tik šių dienų studentams, tačiau ir mokiniams bei mokytojams, gvildentos įvairios temos. Deimantė Meškytė, Ula Valantinaitė, Gytis Kalvis, Eidenis Kasperavičius, Emilija Ložytė, Kamilė Čėsnaitė ir Gabrielė Petruokaitė dirbo naujoviškai – nuotoliniu būdu pristatė stendinius pranešimus aktualiomis ekologinio švietimo temomis bei tiriamuosius darbus: ,,Saugau aplinką aš, saugok ir tu”, ,, Augalų auginimo išmaniajame šiltnamyje privalumai”. Mūsų mokiniams buvo iššūkis varžytis ne tik su kitų Lietuvos mokyklų mokinių, bet ir su VGTU studentų stendiniais pranešimais. Visi įsitikinome, kad mokslo pasaulis ne tik įdomus, bet ir jo pažinimo būdai gali tapti netikėti, neįprasti. IVb klasės mokinei Emilijai Ložytei įdomiausias pranešimas buvo apie 5G internetą, jo galimybes bei veikimą. Pranešėjas iš UAB ,,Fortum Klaipėda”, kurioje gimnazistė kažkada lankėsi, pristatė, kaip jų įmonė naudoja žiedinės ekonomikos principą ir nurodė, kaip dar žada keistis ir plėstis ateityje. Antrokės Kamilė Čėsnaitė, Gabrielė Petruokaitė džiaugėsi, kad VGTU konferencija buvo tikrai labai informatyvi, praplėtė žinias bei išgirdo apie netolimoje ateityje laukiančias naujoves, išradimus. Gimnazistės akcentavo, kad puiku, jog yra rengiamos nuotolinės konferencijos – ir karantino sąlygomis galima domėtis, gilinti žinias. Na, o abiturientė Deimantė Meškytė neslėpė, jog nuotoliniu būdu vykusi konferencija  buvo kitokia nei visada, nes jai, kaip komunikabiliai ir mėgstančiai būti tarp žmonių, trūko gyvo bendravimo, todėl, esant palankioms galimybėms, gimnazistė norėtų, kad liktų senoji konferencijos forma. Mokytojai visada džiaugiasi, kai jų mokiniai dirba, tyrinėja, savo darbus pristato ir pamokose, ir respublikiniuose renginiuose. O organizatoriai gimnazistų triūsą įvertino padėkos raštais.

Biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė 

Gegužės 8 d. 42 gimnazijos mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo respublikiniame Europos egzamine. Kiekvienas mokinys gavo dešimties klausimų rinkinį, kurį sudarė atsitiktine tvarka parinkti klausimai iš penkių „Europos Egzamino“ temų. Egzamine puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai: Eidenis Kasperavičius, IVa kl. – 1 vieta, Vygintas Stonkus, IVf kl. – 2 vieta, Aušrinė Tverskytė, IVd kl. – 3 vieta.

Europos Egzamino koordinatorė mokytoja Jurga Venckauskienė 

Ekologija ir aplinkos švara yra rimti mūsų šiandienos rūpesčiai. Siekiame, kad gamta būtų švari, maistas – sveikas, oras – tyras… Būtina ir žmogiškųjų santykių švara – žmogiškoji ir socialinė ekologija. Psichologai ir žmogiškųjų santykių ekspertai viešojoje erdvėje patarinėja, kaip apsisaugoti nuo toksiškų, nuodijančių santykių šeimoje, bendraujant su artimaisiais namie, su bendradarbiais darbo vietoje. Užteršta gali būti ir mūsų bendravimo erdvė. Gegužės 15-ąją – tarptautinę Šeimos dieną – siūlome prisijungti prie šaunios mūsų IV klasės gimnazisto Danieliaus Einikio iniciatyvos švarinti aplinką ir nuotraukomis pasidalinti facebook grupėje ,,Maišas šiukšlių = karmos taškai”. Mokytis kurti gražius santykius siūloma KRŠC organizuojamose paskaitose (žr. žemiau).  Psichologė Rūta Lukošienė

Šeimos diena.pdf (338.98KB)
Šeimos diena.pdf (338.98KB)

SVEIKINAME!

Gegužės 8 d. vyko Klaipėdos rajono 8–10(I–II) klasių mokinių istorinių žinių viktorina ,,Lietuva Europos sūkuryje”. IIg klasės mokinė Šarlotė Gabajūtė (istorijos mokytoja Ingrida Jančauskienė) užėmė 2 vietą. 

KELTO informacija: „Informuojame, kad pakeistas Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų 2020 metų egzaminų tvarkaraštis, patvirtintas Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus 2019 m. gruodžio 19 d. įsakymu Nr. VK-184 „Dėl Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminų tvarkaraščio patvirtinimo“. Naujoje tvarkaraščio redakcijoje​ numatoma, kad artimiausi Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai bus vykdomi liepos 2–3 dienomis: I valstybinės kalbos mokėjimo kategorijos egzaminas – liepos 2 d. 12 val. Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminas – liepos 2 d. 16 val. II ir III valstybinės kalbos mokėjimo kategorijos egzaminas – liepos 3 d. 12 val.

Iškilus klausimams prašome kreiptis į Gražiną Jurgutavičiūtę el. paštu grazina.jurgutaviciute@nsa.smm.lt.

LRT drauge su Lietuvos nacionaliniu dailės muziejumi imasi naujo projekto – „Gyvieji paveikslai“. Prisijungti prie iniciatyvos kviečiamos visos Lietuvos mokyklos. 

KVIETIMAS

Gegužės 6 d. 16 val. vyks internetinis seminaras „#LiekuLietuvoje. Tikslas – pradinių klasių mokytojo profesija“. Seminaras skirtas 11–12 klasių mokiniams, žmonėms, kurie domisi pradinio ugdymo pedagogika. Internetiniame seminare bus kalba apie pradinio ugdymo pedagogikos ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo bakalauro programą Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje Kaune ir Vilniuje. Seminare bus diskutuojama apie pradinio ugdymo pedagogiką, dėstytojai, studentai, mokytojai, mokyklų vadovai dalysis savo sėkmės istorijomis. Švietimo lyderiai papasakos apie savo studijas Lietuvoje, karjerą tiek mūsų šalyje, tiek svetur. Diskusijoje dalyvaus: VDU Švietimo akademijos Ikimokyklinio ir pradinio grupės vadovas doc. dr. Linas Jašinauskas, prof. dr. Daiva Jakovonytė-Staškuvienė, absolventas, Briuselio II Europos mokyklos Pradinio ugdymo koordinatorius Andrius Jelaga, absolventė, Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos direktorė Daiva Pilukienė, pradinio ugdymo pedagogikos studentai.
Registracija: https://forms.gle/dtBD39giJ5mM7LUcA Užsiregistravusiems prisijungimo duomenys bus atsiųsti į Jūsų el. pašto adresą. Kvietimas į renginį ir registracija paskelbti čia: https://www.facebook.com/events/517873292225334/

https://svietimas.vdu.lt/renginiai/internetinis-seminaras-liekulietuvoje-tikslas-pradinio-ugdymo-pedagogo-profesija/

Ar žinojote, kad knygų skaitytojai gali pakeisti pasaulį?

National Endowment for the Arts atliktas tyrimas teigia, kad žmonės, skaitantys knygas savo malonumui, yra labiau linkę lankytis teatre, muziejuose ir koncertuose, ir netgi tris kartus (!) dažniau savanoriauja ar prisideda prie labdaringos veiklos nei tie, kurie knygų neskaito. Knygų mylėtojai aktyviau dalyvauja juos supančiame pasaulyje ir prisideda prie aplinkinių gerovės. Na, o Sussexo universitete Anglijoje atliktas tyrimas patvirtino, kad knygų skaitymas sumažina stresą – juk tai taip aktualu mums šiuo unikaliu, tačiau labai sunkiu laikotarpiu! Viskas, ką tiriamiesiems reikėjo daryti – praleisti 6 minutes skaitant ir pastebimai sulėtėjo jų širdies ritmas bei atsipalaidavo raumenys. Triskart valio skaitymui! Kviečiame pasidalinti sudominusios jus knygos rekomendacija su visais.  Tai galima padaryti čia: https://padlet.com/ilma_agajan/poojc0eso21bmb34 Skaitykime ir dalinkimės. 


Ilma Agajan,

TUC vadovė, etikos mokytoja

Rūta Lukošienė,

psichologė 

Tvaresnė aplinka tiesiogiai siejasi su mūsų kasdien priimamais sprendimais, kur išmetame atliekas, kiek vartojame ir kaip atsakingai gyvename. Balandžio 30 dieną startavo „Atliekų kultūros“ egzaminas. Jame dalyvavo 200 Gargždų ,,Vaivorykštės” gimnazijos mokinių, besimokančių I–IV klasėse. Buvo pateikta 30 uždarų testo klausimų apie atliekų rūšiavimą, tvarumą, ekologiją ir atliekų surinkimo sistemą. Priklausomai nuo to, kaip mokiniams sekėsi atsakyti į testo klausimus, jie bus apdovanoti  „Pažengusiojo“, „Žinovo“ ar „Eksperto“ diplomais. Šis egzaminas ne tik pagilins  mokinių atliekų tvarkymo įgūdžius, bet ir paskatins juos aktyviau ir kūrybiškiau įsijungti į aplinkos tausojimą, prisidėti prie problemų, kurias sukelia didėjantis atliekų kiekis ir neatsakingas gamtos išteklių eikvojimas, sprendimų.

Biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė 

Kasmet gegužės mėnesio pradžioje gimnazijos bendruomenės nariai labai aktyviai prisideda prie neatlygintinos kraujo donorystės akcijos „Mes – laukiančiųjų pagalbos viltis“.

Ši akcija buvo suplanuota ir šiemet, tačiau viską apvertė aukštyn kojomis netikėtai pakitusi realybė su savais iššūkiais. Lietuvos prezidento žmona Diana Nausėdienė inicijavo potencialių kraujo donorų duomenų banko sukūrimą. Prašoma visų, kurie nėra kraujo donorai arba kraujo duoda itin retai, tačiau tam ryžtųsi esant ekstremaliai situacijai, registruotis į specialų potencialių kraujo donorų sąrašą el. p. donorai@kraujodonoryste.lt arba telefonu 8 614 359 40. Nelikime abejingi.

Ilma Agajan

TUC vadovė, etikos mokytoja 

Taikos vėliavos komitetas apdovanojo padėkos raštu gimnazijos IIIc klasės mokinę Mariją Šliuožaitę už dalyvavimą respublikiniame mokinių rašinių konkurse „Kaip supranti žodžius: „Kultūra prasideda nuo kiekvieno iš mūsų?“, skirtame Pasaulinei kultūros dienai. Gimnazistę konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Zofija Vaitkuvienė. Visi kūrybiniai darbai bus publikuojami Vilniaus Antakalnio gimnazijos interneto svetainėje.

Marijai.docx (52.13KB)
Marijai.docx (52.13KB)

Abiturientų 2020 metų kūrybiniai darbai

Gegužės 8 dieną virtualioje konferencijoje dalyvaus gimnazijos II-IV klasių mokiniai. Jie pristatys tris kūrybinius darbus. Gimnazistų biologijos mokytoja Raimonda Kundrotienė

Jau 20-ąjį, jubiliejinį, kartą, švenčiama Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šiemet ji kitokia – visi susitikimai, renginiai persikelia internetinę erdvę. Bet tai juk naujas iššūkis, kurį mes įveikti galime kartu! Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka kviečia į virtualius susitikimus bibliotekos Facebook puslapyje. Susitikimai tikrai įdomūs, smagūs, informatyvūs. Kursime haiku. Platesnė informacija apie visus Nacionalinės Lietuvos bibliotekų renginius –  https://www.facebook.com/events/2697996780460759/ 

Balandžio 28 d. 15 val. vyks tiesioginė transliacija „Kūrybinės haiku dirbtuvės” su poetu, dramaturgu, aktoriumi Mindaugu Valiuku.

Balandžio 30 d. 19 val. – E-susitikimas su žurnaliste, knygos „Lituanica. Nematoma pusė” autore Gražina K. Sviderskyte (tiesiogiai iš Kanados). 

XXI amžiaus mokytojas pagal VDU


Kviečiame dalyvauti projekte ,,Atliekų kultūra". Skaitykite plačiau ...
Atliekų kultūra.pdf (91.77KB)
Kviečiame dalyvauti projekte ,,Atliekų kultūra". Skaitykite plačiau ...
Atliekų kultūra.pdf (91.77KB)

Gimnazijos mokiniai neabejingi juos supančiai aplinkai. Jie ne tik dalyvauja biologijos pamokose nuotoliniu būdu, bet ir atlieka kūrybinius darbus. Džiugu, kad į projektą įsijungia ir mokinių tėvai. Kūrybinių darbų gaminimui buvo galima naudoti ne tik medieną, bet ir antrines žaliavas. Biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė organizavo kūrybinių darbų parodą ,,Namelis paukšteliams". Pasidomėkite gimnazistų kūrybiniais darbais.


PUIKI INICIATYVA!

KVIEČIAME mokytojus ir mokinius prisijungti prie grupės, kuri nuolat plečiasi. Tikslas – einant pasivaikščioti į gamtą, pasiimti šiukšlių maišelį. Tada tikrai nepraeisime pro šiukšles.

Grupės nuoroda: https://www.facebook.com/groups/2827320037322827/.

Danielius Einikis

Sveikiname IIIa klasės gimnazistę Rugilę Žvirblytę, šalies mokinių vieno kūrinio konkurse LABAS – 16 laimėjusiai antrą vietą. Gimnazistės lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Zofija Vaitkuvienė. Šiemet konkurse (organizatoriai Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija) sulaukta 146 kūrinių iš 52 mokymo įstaigų, komisijoje dirbo 22 vertintojai. 

SVEIKINAME GIMNAZISTUS,

patekusius į geografijos respublikinę olimpiadą. Jie tarp 94 geriausių Lietuvos mokinių iš 33 savivaldybių. Kai rajone vyko geografijos olimpiada nuotoliniu būdu, ją vertino iš Lietuvos geografų asociacijos narių sudaryta vertintojų komisija. Tai Žemgulytė Gertrūda, IIIe kl. (mokytoja Birutė Gudauskienė) ir Stonkus Justas, IVb kl. (mokytoja Jurga Venckauskienė). Gimnazistai tapo ne tik rajono geografijos olimpiados nugalėtojais, bet pateko ir į respublikos geografijos olimpiadą. Neužteko užimti pirmą vietą rajone, dar reikėjo įveikti praeinamo balo kartelę. 

Dėl karantino nuo 2020 metų kovo 30 dienos ugdymo procesas gimnazijoje organizuojamas nuotoliniu būdu. Prašome sekti informaciją TAMO dienyne, gimnazijos interneto svetainėje, mokytojų atsiųstose nuorodose.

Gimnazijos administracija

„Noriu padėkoti mokyklų vadovams, kurie dvi savaites dirbo intensyviu režimu, ruošėsi ateinančiam pirmadieniui, kai pradėsime dirbti neįprastu būdu. Džiugu, kad mokyklos ne tik ruošiasi, bet ir dalijasi patirtimi su kitomis, per šį laikotarpį išryškėjo puikių vadovų, puikių mokytojų, lyderių. Kviečiu savivaldybes matyti kiekvienos mokyklos situaciją, dabar nesuvaržyti mokyklų reglamentais ar ataskaitomis. Kviečiu abiturientus ramiai ruoštis egzaminams“, – vyriausybėje 2020 metų kovo 26 dieną vykusioje spaudos konferencijoje sakė švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.
Gimnazijos vadovai ir raštinės administratorė pasiekiami elektroniniu paštu ir telefonais. Su visais pedagoginiais darbuotojais galima susisiekti elektroniniu paštu (žr. Mokytojai). 
Direktorė - Ona Sturonienė ona.sturoniene@vaivorykstesgimnazija.lt ; tel. 8 46 45 3965
Raštinės sekretorė – info@vaivorykstesgimnazija.lt; tel. 8 46 45 3964 
Pavaduotojos ugdymui:
Nijolė Balčikonytė nijole.balcikonyte@vaivorykstesgimnazija.lt
Danutė Mockienė danute.mockiene@vaivorykstesgimnazija.lt
Pavaduotojas ūkio reikalams:
Justinas Gedvilas justinas.gedvilas@vaivorykstesgimnazija.lt


Mokiniams, jų tėvams (globėjams, rūpintojams) sudarytos galimybės nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu gauti pagalbos mokiniui specialistų pagalbą nuotoliniu būdu.

Socialinės pedagogės Rositos Jankauskaitės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: rosita.jankauskaite@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne ir telefonu, programomis Skype/Zoom vaizdo ir garso transliacijos būdu (pagal iš anksto suderintą laiką).

Su kitų institucijų specialistais (policija, VTA, soc. paramos skyriumi, atvejų vadybos specialistais ir kt.) ryšys palaikomas ir informacija keičiamasi telefonu, elektroniniais laiškais.

Psichologės Rūtos Lukošienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: ruta.lukosiene@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne.

Karantino laikotarpiu psichologo konsultacijos gimnazijos bendruomenei bus teikiamos laiškais e-dienyno sistemoje TAMO. Informacija, kur galima gauti psichologinę pagalbą internetu ir telefonu, prisegtuke. Psichologė Rūta Lukošienė
Psichologinė pagalba.docx (17.66KB)
Karantino laikotarpiu psichologo konsultacijos gimnazijos bendruomenei bus teikiamos laiškais e-dienyno sistemoje TAMO. Informacija, kur galima gauti psichologinę pagalbą internetu ir telefonu, prisegtuke. Psichologė Rūta Lukošienė
Psichologinė pagalba.docx (17.66KB)


Specialiosios pedagogės Dianos Jarutienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: diana.jarutiene@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne, facebook, Messenger.

Visuomenės sveikatos specialistės Vaidos Žlibinienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: vaida.zlibiniene@visuomenessveikata.lt., Tamo dienyne. 

Telefonas +37065993686, bei el. paštas: vaida.zlibiniene@visuomenessveikata.lt.

Nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu gimnazijos UK koordinatorė Barbora Dotienė  konsultuoja mokinius laiškais TAMO dienyne ir telefonu kasdien.

Socialinės pedagogės Liudmilos Michinienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el.p.: liudmila.bakanovaite@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne ir telefonu.

 

 

Nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, organizuojamas maisto davinių išdavimas į namus. 

Nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu gimnazijos socialinė pedagogė Rosita Jankauskaitė konsultacijas gimnazijos bendruomenei teiks laiškais TAMO dienyne ir telefonu kasdien programomis Skype/Zoom vaizdo ir garso transliacijos būdu (pagal iš anksto suderintą laiką). Su kitų institucijų specialistais (policija, VTA, soc. paramos skyriumi, atvejų vadybos specialistais ir kt.) ryšys bus palaikomas ir informacija keičiamasi telefonu, elektroniniais laiškais. 


INFORMACIJA DĖL SITUACIJOS, SUSIJUSIOS SU KORONAVIRUSU

Sveikatos apsaugos ministerijos informacija: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

Užkrečiamų ligų ir AIDS centro informacija: http://www.ulac.lt/

ŠMSM puslapyje veikia aktuali nuoroda: https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso


 

Alkoholio vartojimas turi neigiamą poveikį jūsų organizmui. Kiekvieną kartą vartojant alkoholinius gėrimus žalos rizika sveikatai didėja, o gausus alkoholio vartojimas silpnina imuninę sistemą ir mažina jos gebėjimą susidoroti su infekcinėmis ligomis, įskaitant COVID-19. Kviečiame susipažinti su Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis dėl alkoholio vartojimo pandemijos metu.


Rekomendacijos mokiniams dėl dienos planavimo. Socialinė pedagogė L. Michinienė ir bibliotekininkė D. Žurkauskienė
Rekomendacijos dėl dienotvarkės.pdf (491.57KB)
Rekomendacijos mokiniams dėl dienos planavimo. Socialinė pedagogė L. Michinienė ir bibliotekininkė D. Žurkauskienė
Rekomendacijos dėl dienotvarkės.pdf (491.57KB)