BŪSIMASIS(-OJI) GIMNAZISTE,

• Paskelbta: 2024-07-02
  • Kategorija: Aktualijos

BŪSIMASIS(-OJI) GIMNAZISTE,

AČIŪ, kad renkiesi Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją ir esi pasiryžęs(-usi) tęsti mokymąsi siekdamas(-a) ugdymosi karjeros tikslų ir lūkesčių įgyvendinimo!

PRIMENAME, KAD GIMNAZIJOJE GALĖSI:

• gilinti inžinerinio ugdymo turinį rugsėjo mėn. pasirinkdamas(-a) I klasėje vieną privalomą inžinerinės krypties modulį („Elektronikos pradžiamokslis“, „Biotechnologijos aplink mus“, „Chemijos olimpas“, „Eksperimentinė fizika“) ir projektą;
  • pasirinkti savo poreikius atitinkančią projektinę veiklą, neformalųjį švietimą (būrelius);
  • mokytis ES projekto „Kokybės krepšelis“ lėšomis sukurtose naujose ugdomosiose erdvėse – gamtos mokslų laboratorijoje, šiuolaikine įranga ir priemonėmis atnaujintuose matematikos kabinetuose, skaitykloje, aktų salėje;
  • atlikti eksperimentus, bandymus bei tyrimus;
  • ugdytis per praktinę-patyriminę veiklą kūrybiškumą, kritinį mąstymą;
  • siekti ugdymosi tikslų pagal Tūkstantmečio mokyklų programą (TŪM) įrengtoje robotikos ir mokslo laboratorijoje; FotoLabas; kūrybinio mąstymo erdvėse dalyvauti renginiuose, konferencijose, susitikimuose, diskusijose, parodose, spektakliuose, meno edukacijose ir kt.

TAU BUS SVARBU ŽINOTI:

• dalykinė tavo apranga (toliau – uniforma): tamsiai mėlynas švarkas; tamsiai mėlyni arba balti polo marškinėliai; tamsiai mėlynos kelnės arba sijonas; gimnazijos emblema;
  • uniformą vilkėsi valstybinių švenčių renginiuose, gimnazijos šventėse, atstovaudamas(-a) gimnazijai oficialiuose renginiuose, pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimuose (II kl.), brandos egzaminuose (IV kl.) ir kitais gimnazijos direktoriaus įsakymu nustatytais atvejais;
  • uniformą įsigysi parduotuvėje „Uniformos” (Klaipėda, Rumpiškės g. 2, tel. 8-46 311970);
  • asmeninius daiktus laikysi spintelėse koridoriuose;
  • daugiau informacijos apie gimnazijos veiklą rasi gimnazijos interneto svetainėje ir susitikęs(-usi) su klasės vadovu(-e).
  • informaciją apie I klasę, kurioje mokysies gimnazijoje, rasi 1 aukšto stende ne anksčiau kaip liepos 22 d.
  • formuojant inžinerinės krypties klasę atsižvegta į mokinių skaičių klasėje (neviršijamas mokinių skaičius klasėje (30), aukščiausius mokinių inžinerinės krypties dalykų pažymių vidurkius (matematika, chemija, fizika, biologija), mokinių motyvaciją siekti ugdymosi karjeros tikslų ir lūkesčius, mokinio sutikimą mokytis inžinerinėje klasėje (pažymima Motyvacijos anketoje).
  • formuojant I(9) klases, neviršijamas leidžiamas mokinių skaičius klasėje (30), atsižvelgiama į dorinio ugdymo dalyko pasirinkimą (tikyba/etika) ir 2-ąją užsienio kalbą.

Linkime puikių mokymosi metų gimnazijoje!

Nijolė Balčikonytė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus pareigas

1. Dėl priėmimo į I(9) klases: gimnazijoje priimami šie mokinių, pageidaujančių mokytis gimnazijos I(9) klasėje, dokumentai (popieriniai):
  • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (kopija);
  • skaitmeninis mokymosi pasiekimų pažymėjimas (kopija);
  • paskutinių mokymosi metų (8 kl.) miesto, šalies ar tarptautinių olimpiadų, konkursų laureatų ir nugalėtojų diplomai (kopijos);
  • užpildyta motyvacijos mokytis gimnazijoje anketa;
  • informacija apie dorinio ugdymo dalyko pasirinkimą (tikyba/etika) – tėvų užpildyta anketa.
  1. Plačiau apie priėmimą į kitas klases: Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių priėmimo tvarkos apraše.
    Priėmimo į gimnaziją tvarkos aprašas, 2021 m.
">priėmimo tvarkos aprašas
Nepamirškite padėkoti autoriui