Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Giedrė Poškienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    

2.

Rasa Rusteikienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    

3.

Giedrė Mogilaitė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    

4.

Vidas Vaitkus Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas    

5.

Zofija Vaitkuvienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    
6. Robertas  Šlioževičius Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas    
7. Toma Tamošauskaitė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    
8. Nerija Valinčienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    

Užsienio kalbų mokytojai

9.

Inga Ulonienė Anglų kalbos mokytoja    

10.

Edita Girgždienė Anglų kalbos mokytoja    
11. Asta Jonauskienė Anglų kalbos mokytoja    

12.

Violeta Jurjonienė Anglų kalbos mokytoja    

13.

Alina Kalinauskienė Anglų kalbos mokytoja    

14.

Laima Rimkienė Anglų kalbos mokytoja    
15. Asta Butkutė Anglų kalbos mokytoja    

16.

Giedrė Jakaitė Vokiečių kalbos mokytoja    

17.

Kristina Ruškienė Rusų kalbos mokytoja    
18. Lina Kalašnikova Rusų kalbos mokytoja    

19.

Lidija Vaitkienė Rusų kalbos mokytoja    

20.

Nijolė Ruginienė Prancūzų kalbos mokytoja  

 

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

21.

Dalia Bendikienė Matematikos mokytoja    

22.

Donata Galeckienė Matematikos mokytoja    
23. Regina Šukienė

Matematikos mokytoja

Informacinių technologijų mokytoja

   
24. Marta Karaliutė Matematikos mokytoja    
25. Aušra Naujokienė Matematikos mokytoja    
26. Giedrius Žemaitis Matematikos mokytojas    

27.

Darius Agintas

Matematikos mokytojas

Informacinių technologijų mokytojas

   

28.

Violeta Liuksienė Informacinių technologijų mokytoja    
29. Nijolė Ruginienė Ekonomikos mokytoja    
         

Gamtos mokslų mokytojai

30.

Jurgita Gerulskienė Chemijos mokytoja    
31. Asta Vaišnoraitė Chemijos mokytoja    

32.

Raimonda Kundrotienė Biologijos mokytoja    
33. Jolita Višinskienė Biologijos mokytoja    

34.

Teresė Džiaugienė Fizikos mokytoja    
35. Jurgita Gerulskienė Fizikos mokytoja    

36.

Romanas Rimkevičius Fizikos mokytojas    

Socialinių mokslų mokytojai

37.

Ingrida Jančauskienė Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja    
38. Vida Mockuvienė Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja    
39. Gražina Pupšienė Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja    

40.

Eimantė Kiaulakienė Geografijos mokytoja    
41. Jurga Venckauskienė Geografijos mokytoja    

42.

Judita Klimienė Tikybos mokytoja    

 

       

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

43. Jūratė Surblienė Muzikos mokytoja    

44.

Rita Batečko

Dailės mokytoja

Technologijų mokytoja

   
45. Joana Lukienė

Dailės mokytoja

Technologijų mokytoja

   
46. Gintautas Našlėnas

Dailės mokytojas

Technologijų mokytojas

   
47. Evaldas Venckauskas Technologijų mokytojas    

48.

Virginijus Čekanauskas Fizinio ugdymo mokytojas    

49.

Valentas Marcinkevičius Fizinio ugdymo mokytojas    

50.

Anželina Papievienė Fizinio ugdymo mokytoja    

51.

Tomas Papievis Fizinio ugdymo mokytojas    
Atnaujinta: 2024-03-19
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.15 – 14.00
  • 7. 14.10 – 14.55
  • 8. 15.05 – 15.50