Džeivyda – Young Botanical Artist Competition 2022 dalyvė

• Paskelbta: 2022-12-02
  • Kategorija: Konkursai

Young Botanical Artist Competition 2022 dalyvė Džeivyda Palinauskaitė

Jaunojo botanikos menininko konkursą 2022 remia dr. Shirley Sherwood, bendradarbiaujant su Kew karališkais botanikos sodais (Royal Botanic Gardens, Kew). Konkurse dalyvavo16–25 metų amžiaus jaunieji menininkai iš viso pasaulio. Konkurso organizatoriai skatino įsitraukti į nuolat augantį botanikos meno žanrą – botaninių paveikslų ir piešinių dokumentavimą moksliškai, atskleidžiant augalų ir grybų įvairovę, kuris yra ypač svarbus šiuolaikinėje visuomenėje, nes stengiamės išsaugoti mūsų planetos biologinę įvairovę. Pavykusi biologijos, anglų ir dailės dalykų integracija konkurso kūrybiniame darbe.

Džeivydos Palinauskaitės, IV b kl. mokinės, požiūris piešinyje „The map of nature“ ir mintys atskleidžiant temą.

My artwork depicts all kinds of different plants, their leaves, branches from various places. I took every continent and drew the most popular plant in that specific area. My drawing contains about 16 botanical illustrations.

The idea was not only to represent the most known flora from all around the world but to create a world map changing continents with their native plants. For example, Africa is represented by a flower called King Protea and Far East by Cherry Blossom. I made botanical illustrations in a form of continents and drew leaves, branches highlighting the edges to make the map more clearly visible. The main message of this art work is to show the beauty in worlds' diversity of nature.

Pakinkėsime sėkmės konkurse ir kūryboje.

Mokytojos Violeta Jurjonienė ir Joana Lukienė