Neformalusis švietimas

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos neformaliojo vaikų švietimo tvarkarašis 2021–2022 m. m.

Eil. Nr.

Būrelio pavadinimas

Būrelio vadovas

Savaitės diena, laikas

1.

„Mokomės savivaldos“

G. Jakaitė

Per savaitę 5 val.

2.

Krepšinio būrelis, I kl.

T. Papievis

Trečiadienis 14.50–16.30

3.

Sveikos gyvensenos ugdymas per judriuosius žaidimus, I kl.

T. Papievis

Trečiadienis 16.30–18.00

4.

Merginų choras

J. Surblienė

Pirmadienis 14.00–15.30

Antradienis 14.00–15.30    

Ketvirtadienis 14.00–14.45

5.

Lietuvių liaudies pučiamųjų instrumentų ansamblis

J. Surblienė

Pirmadienis 15.30–16.15

Antradienis 15.30–16.15

Trečiadienis 14.00–15.30

Ketvirtadienis 14.45–15.30

6.

Šokių būrelis

A. Papievienė

Antradienis, ketvirtadienis  14.50–16.00

7.

Šokių ir gimnastikos būrelis

A. Papievienė

Antradienis, ketvirtadienis  16.00–17.10

8.

„Piešimas“

G. Našlėnas

Trečiadienis 15.55–16.40

9.

„Akademinis piešimas“

G. Našlėnas

Ketvirtadienis 15.55–16.40

10.

„Kartoninis stendinis modeliavimas“

E. Venckauskas

Trečiadienis 15.05–15.50

11.

Tinklinis (merginoms), II kl.

V. Čekanauskas

Pirmadienis 15.00–16.30

12.

Tinklinis (vaikinams), II kl.

V. Čekanauskas

Ketvirtadienis 15.00–16.30

13.

„Ateities inžinerija su VGTU (Biomedicina)“

R. Kundrotienė

Ketvirtadienis 15.30–16.15

14.

„Ateities inžinerija su VGTU (Aplinkosauga)“

R. Kundrotienė

Trečiadienis 15.30–16.15

15.

,,Ateities inžinerija (STEM)“

R. Rimkevičius

Trečiadienis 16.00–16.45

16.

,,Ateities inžinerija (STEM)“

R. Rimkevičius

Ketvirtadienis 16.00–16.45

17.

„Skaičiuok. Mąstyk. Kurk“

D. Bendikienė

Ketvirtadienis 14.10–15.50

18.

Krepšinio būrelis, III kl.

V. Marcinkevičius

Antradienis 15.00–15.45

Penktadienis 15.00–15.45

19.

Tinklinio būrelis, III kl.

V. Marcinkevičius

Antradienis 16.30–17.15

Penktadienis 16.30–17.15

20.

Krepšinio   būrelis, IV kl.

V. Marcinkevičius

Antradienis 15.45–16.30

Penktadienis 15.45–16.30

21.

Tinklinio būrelis, IV kl.

V. Marcinkevičius

Antradienis 17.15–18.00

Penktadienis 17.15–18.00

22.

Gimnazijos istorijos puslapiai

D. Žurkauskienė

Antradienis 15.05–15.50 

Trečiadienis 15.05–15.50 

Ketvirtadienis 15.05–15.50

23.

„Aš ir savanorystė“

S. Čibinskaitė

Ketvirtadienis 15.00–16.30

24.

„Mentorystė“

S. Čibinskaitė

Antradienis 15.00–16.30

Trečiadienis 15.00–15.45

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.15 – 14.00
  • 7. 14.10 – 14.55
  • 8. 15.05 – 15.50
Sveika mokykla