Susitikimas su verslininku Laurynu Misiūnu

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-12-17
  • Kategorija: Aktualijos

Tobulėjant technologijoms, išmanūs namai tampa realybe ir vis dažnesniu reiškiniu mūsų gyvenime. Visi norime gyventi patogiai, saugiai ir taupiai. Išmanūs namai – kompiuterinė technologija, sujungianti ir patogiai valdanti visus namo įrengimus. Ji yra diegiama ne tik gyvenamosios, bet ir komercinės bei pramoninės paskirties pastatuose.

Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos antrų klasių gimnazistai dalyvavo susitikime su įmonės Išmanieji namai vadovu Laurynu Misiūnu. Pašnekovas papasakojo mokiniams apie save, kur studijavo ir kada susidomėjo išmaniaisiais namais. Prisiminęs savo mokymąsi mokykloje, apgailestavo, kad tuo metu apie išmaniąsias technologijas ir jų pritaikymą nelabai buvo girdėjęs, todėl reikėjo daug savarankiškai dirbti gilinant žinias įvairiose inžinerinėse, elektronikos, automatikos srityse. Verslininkas kvietė mokinius jau dabar susikurti idėją ir ją įgyvendinti, pradedant nuo paprastų darbelių, kurie vėliau gali išaugti į didelius projektus, kuriant savo išmanius namus.