Konstitucijos egzaminas

• Paskelbta: 2023-10-25

Gimnazistai – nuolatiniai Konstitucijos egzamino dalyviai

Teisingumo ministerija jau septynioliktą kartą pakvie visus jungtis prie visuotinės teisinių žinių patikrinimo iniciatyvos – Konstitucijos egzamino, kuris šiemet sutampa su Konstitucinio Teismo įsteigimo 30-mečio minėjimu.

„Vaivorykštės“ gimnazistai spalio 25-ąją kartu su Lietuvoje ir užsienyje gyvenančiais tautiečiais 45 min. skyrė Konstitucijos egzaminui. Istorijos mokytojos Ingrida Jančauskienė, Gražina Pupšienė ir Vida Mockuvienė, kaip ir kasmet, pasirūpino, kad kiekvienas norintis galėtų pasitikrinti žinias. Egzaminą sudarė uždari klausimai ir vienas atviras klausimas.

Konstitucijos egzaminas kasmet suvienija įvairaus amžiaus, skirtingo išsilavinimo Lietuvos piliečius iš viso pasaulio. Per 16 Konstitucijos egzamino gyvavimo metų savo žinias pasitikrino jau apie 450 tūkst. žmonių.

Šiais metais bus apdovanotas geriausiai Konstituciją išmanantis moksleivis (pagal klases), geriausiai Konstituciją išmanantis asmuo, vyriausias dalyvis, geriausiai Konstituciją išmanantis pasaulio lietuvis, geriausiai Konstituciją išmanantis studijuojantis teisę ar teisinį išsilavinimą turintis asmuo bei aktyviausia mokykla.

Informacijos sklaidos klubas