Gimnazijos trečiokai kultūringai ginčijosi

• Paskelbta: 2023-12-21

Gimnazijos trečiokai kultūringai ginčijosi

Edukacijoje „Ginčo kultūra: nuo retorikos iki meno“  dalyvavę gimnazijos trečiokai teigiamai vertino darbo komandose įgūdžių formavimą, skatinimą kritiškai bei kūrybiškai mąstyti. Buvo užduočių, kurios reikalavo greitos reakcijos arba ugdė savitvardą.

Gimnazistai pagyrė edukatores už tinkamai sukurtą atmosferą, paprastą bei nuoširdų bendravimą.

Kai kurie trečiokai sakė, kad ir patys puikiai moka spręsti konfliktus arba net nesivelia į juos, tad edukacija nebuvo reikalinga. Keletas gimnazistų apgailestavo, kad užsiėmime teko darbuotis daugiau negu 45 min. – tai jiems sunku, vargino, norėjo žaismingesnių užduočių.

Gimnazijos trečiokų klasės vadovės už kolegišką pagalbą dėkoja  Jurgai Venckauskienei, kuri operatyviai užsakė renginį pagal kultūrinių edukacijų programą.

III klasių koncentro vadovė Zofija Vaitkuvienė

Nuotraukos mokinių