Svečiuose – švietimo įstaigų direktoriai

• Paskelbta: 2024-02-15

Svečiuose – švietimo įstaigų direktoriai

„Vaivorykštės“ gimnazijoje svečiavosi Klaipėdos rajono švietimo įstaigų direktoriai. Juos pakvietė gimnazijos direktorė Ona Sturonienė.

Vienas iš vizito tikslų – apsilankyti Gamtos mokslų laboratorijoje ir susipažinti su naujai įsigytomis lazerinėmis graviravimo ir pjovimo staklėmis Robotikos ir mokslų laboratorijoje.

Gamtos mokslų laboratorijoje svečius pasitiko  chemijos mokytoja metodininkė Jurgita Gerulskienė, IIIc klasės mokinės Emma Paulauskaitė, Emilija Stankutė, Vesta Gumuliauskaitė ir laborantė Vida Valaitytė-Ivachnenko.

Gimnazistės paruošė muilų gaminimo pristatymą, papasakojo, kaip pradėjo gaminti ir kas paskatino sukurti prekinį ženklą bei įregistruoti mokomąją mokinių bendrovę. Merginos edukacijoje dalyvavusius direktorius konsultavo, padėjo paruošti kvepiančią spalvotą muilo masę ir supilstyti į formas.

Kol svečiai lankėsi Robotikos ir mokslo labortatorijoje ir su matematikos vyr. mokytojo Dariaus Aginto pagalba išbandė iš Tūkstantmečio programos lėšų įsigytą įrangą, muilai sustingo. Tad svečiai iš gimnazijos grįžo su dovanomis – vizitą į „Vaivorykštę“ primins  mieli savo rankomis pasigaminti muiliukai ir medinai raktų pakabukai.

Informacijos sklaidos klubas