IIe klasės mokiniai – mentoriai

• Paskelbta: 2024-05-16

IIe klasės mokiniai mentoriai...

Užsiėmimą vedusių mokinių Natano Anužio ir Gerdo Butikio nuomonė

Mes manome, kad projektinis darbas ,,Inkliuzas" vyko labai sklandžiai: Ig klasės mokiniai atidžiai klausėsi aiškinimo apie darbo atlikimą ir atliko nuosekliai pagal pateiktą aprašymą. Keli atvejai buvo nepavyke, bet mes nepalūžome ir viską išsprendėme. Mes būtume nieko prieš vesti daugiau pamokų laboratorijoje, nes šis darbas mums tikrai patiko. Tikrai jautėmes, kad viską atlikome taip kaip reikia. Labai dėkojame jums, kad galėjote su mumis  suorganizuoti šią veiklą.

Dar kartelį jausmai buvo labai džiugūs ir malonūs.

Buvo gera stebėti, kaip Natanas ir Gerdas rūpestingai ruošėsi darbui: patys suplanavo darbo eigą, pasirūpino medžiagomis, surado ir atsinešė vabzdžius (negyvus). Darbo metu stebėjo Ig klasės mokinų veiksmus, saugumą darbo metu, nuramino nepasisekus ir padėjo daryti dar kartą.

Biologijos mokytoja Jolita Višinskienė