Laiškai mylimam miestui

• Paskelbta: 2024-06-05

Laiškai mylimam miestui

Gargždai ką tik atšventė 771 -ąjį gimtadienį. Įvairiose mūsų nuostabaus miesto erdvėse netrūko renginių. Gegužės 31 d. savivaldybės aikštėje apdovanoti Gargždų bendruomenės organizuoto konkurso „Laiškas gargždiškiams“ dalyviai. Keleri metai tęsiama graži tradicija, kad laišką gargždiškiams rašo mūsų gimnazijos abiturientai. Šiemet iš viso 9 ketvirtokai savo miestą ir čia gyvenančius žmones sveikino gimtadienio proga, džiaugėsi augančiais, gražėjančiais Gargždais, kiekvieno kūrėjo žvilgsnis originalus, perteikiantis artimą santykį su gimtine. Konkurso laureatais tapo Darija Sermontytė (IVb), Ugnė Labokaitė (IVa), Nedas Sermontis (IVd). Jų darbai bus publikuojami Klaipėdos rajono laikraštyje ,,Banga“. Pasidžiaugta ir kitų dalyvių – Vanesos Štėraitės (IVa), Evos Černiavskytės (IVd), Augustės Petreikytės (IVd),  Skaistės Šaulytės (IVb), Luko Junčio (IVa) ir Orestos Viskontaitės (IVd) – tekstais. Abiturientus konsultavo mokytojai Zofija Vaitkuvienė, Nerija Valinčienė ir Vidas Vaitkus.

Vidas Vaitkus, gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas