Gimnazijoje svečiai iš Turkijos

• Paskelbta: 2024-10-03

Gimnazijoje svečiai iš Turkijos

2024 metų spalio 2 dieną „Vaivorykštės“ gimnazija sulaukė garbingų svečių iš Turkijos. Gimnazijoje lankėsi Osman Pisivici, atstovaujantis Lykia skautų ir gamtos mylėtojų asociaciją (Lykia Scouting and Nature Lovers Association), ir Serkan Erkan, dirbantis Viduržemio jūros žuvininkystės tyrimų ir mokymo institute (Mediterranean Fisheries Research and Training Institute).

Turkijos atstovai dalyvavo anglų kalbos pamokose (III–IV gimnazijos klasėse). Svečiai pristatė savo šalį bei veiklą, skatino tarpkultūrinį bendradarbiavimą ir pasidalino įžvalgomis apie Turkijos gamtos apsaugos bei mokslinius tyrimus. Jie taip pat domėjosi Lietuvos švietimo sistema bei pagyrė gimnazijos mokinius už puikias anglų kalbos žinias.

Šis vizitas prisidėjo prie gimnazijos tarptautinio bendradarbiavimo plėtros bei suteikė mokiniams unikalią galimybę praplėsti savo žinias apie Turkiją ir globalius aplinkosaugos iššūkius.

Anglų kalbos mokytoja Inga Ulonienė