Kuriame gimnaziją drauge

• Paskelbta: 2024-10-07

Kuriame gimnaziją drauge

Nuo 2021 m. gimnazijoje įrengiamos naujos spalvingos poilsio erdvės. Tai mokinių iniciatyvų projekto, kurį finansuoja Klaipėdos rajono savivaldybė iš Strateginio veiklos plano Žinių visuomenės plėtros programos priemonės ,,Mokinių verslumo ir finansinio raštingumo, projektų iniciatyvų skatinimas švietimo įstaigose“, rezultatas.

Šio projekto tikslas – skatinti mokinių iniciatyvas, tobulinti finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžius, gilinti žinias apie gimnazijos biudžeto sudarymą, didinti mokinių įsitraukimą į mokyklos veiklas ir kurti atvirą sprendimų priėmimo kultūrą.

Projektai turi būti skirti visai gimnazijos bendruomenei (netradicinių ugdymo aplinkų, poilsio ir interaktyvių erdvių įrengimas ar tobulinimas, ugdymo priemonių įsigijimas, išvykų, renginių organizavimas), neviršyti skirtos mokyklai sumos, nereikalaujantys išlaikymo išlaidų ar papildomos darbo jėgos jų įgyvendinimui ir kt.

Šiemet gimnazijos 1 aukšto fojė pasipuošė mokinių prezidentūros įgyvendintos idėjos dėka.