„Sveikata visus metus 2021“ – trečioji vieta respublikoje

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-12-20
  • Kategorija: Didžiuojamės

Sėkmingai baigėsi visus metus trukęs ilgalaikis Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir jo partnerio – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro – organizuotas projektas „Sveikata visus metus 2021“. Projekto tikslas – padėti mokiniams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti mokinius rinktis sveiką gyvenimo būdą.  Džiaugiamės, nes net iš  920 projekto komandų ir 25000 dalyvių iš visos Lietuvos  mūsų gimnazijos IIc klasės komanda ,,LIUKS“ pripažinta III vietos nugalėtoja!

Sėkmė mus lydėjo, nes darniai ir atsakingai dirbome. Kiekvieną mėnesį įgyvendinome projekto organizatorių skelbtus iššūkius, atlikome įvairias užduotis. Daug kalbėjome apie sveiką ir subalansuotą mitybą, dienos režimą, aktyvų laisvalaikį bei jo naudą kiekvienam, nes suprantame, kad, pasak senovės graikų filosofo Sokrato, „Sveikata – ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“.

Biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė