Festivalis „Širdies muzika“

Gimnazistai dalyvavo festivalyje „Širdies muzika“

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos skudutininkų ansamblis (Tautvydas Žvinklys, Id kl., Titas Vilimas, IIg kl., Anielė Damašiūtė, IIe kl., Erika Pontežytė, IIIb kl., Alanas Kuprelis, IIId kl., Milda Jurgaitytė, IVe kl., Liutauras Stanslovas, IVe kl.) ir solistė Deimilė Jokšaitė, Ia kl., kovo 16 d. dalyvavo Žemaitijos zonos mokinių meninės saviraiškos festivalyje „Širdies muzika“, kuris vyko Kretingos Jurgio pabrėžos universitetinėje gimnazijoje. Gimnazistai džiaugiasi turėję galimybę muzikuoti kartu, atskleisti savo gebėjimus, pabendrauti su kitų mokyklų bendraamžiais ir bendraminčiais. Festivalio dalyviai buvo apdovanoti festivalio organizatoriaus – Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos – direktoriaus padėkos raštais.

Muzikos mokytoja Jūratė Surblienė