Geografijos olimpiados „Mano gaublys” nugalėtojai

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-03-11
  • Kategorija: Didžiuojamės

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius, tapusius rajono geografijos olimpiados „Mano gaublys” nugalėtojais.

I vieta: Karolis Rašimas, Ia; Vakaris Rudys, Ic; Benediktas Motuzas, Ic; Beatričė Bražinskaitė; If; Kamilė Jonelytė, If; Gabija Apanavičiūtė, Ig; Žilvija Juškevičiūtė, Ig; Mantas Dembinskas, IIIa; Liutauras Grigonis, IVd.

II vieta: Ugnius Adomaitis, Ig; Justas Grigalskis, IIf; Arnas Simonaitis, IIf; Erika Pontežytė, IIIb; Justas Radavičius, IIIb; Nedas Norvaišas,IIIc; Romena Stonkutė, IIId; IIIe; Rūta Fetingytė, IIIe

III vieta: Kamilė Petkutė, IIf; Julius Kinderis, IIa; Nedas Sermontis, IId; Perla Švarcė, IId; Justė Dovainytė, IIIe; Irma Zalepugaitė, IIId; Eligijus Averkinas, IVa;Mykola Kazragys, IVd.
Mokinius olimpiadai ruošė mokytojos E. Kiaulakienė ir J. Venckauskienė.