Gimnazistai domisi gamtos mokslais

Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos Ia klasės mokiniai Vytis Joris, Ąžuolas Birgiola ir  ketvirtos klaės mokiniai Aušrinė Anužytė ir Enrika Jurjonaitė dalyvavo Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje organizuotoje respublikinėje 8 – 12 klasių mokinių tiriamojoje - praktinėje gamtos mokslų konferencijoje „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“, kurios tikslas –  skatinti mokinių domėjimąsi gamtos mokslais, tiriamąja veikla, dalintis patirtimi ir ieškoti galimybių plėtoti tiriamąją veiklą gamtos mokslų dalykų ugdymo procese. Pranešimus skaitė 106 mokiniai iš 37 įvairių Lietuvos mokyklų. Mokinių darbų pristatymai buvo patalpinti PADLET platformoje, todėl visi dalyviai galėjo susipažinti su tiriamaisiais darbais. Gimnazistės Enrika ir Aušrinė pristatė darbą apie bioplastiką, o mokiniai Vytis ir Ąžuolas pasirinko pristatyti labai aktualią temą: „Tradicinės ir alternatyvios slidumą mažinančios cheminės medžiagos ir jų poveikis svogūnų ląstelių plazmolizei“.

Mokiniai Apdovanoti padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis

Mokytojos Jurgita Gerulskienė, Raimonda Kundrotienė, Jolita Višinskienė didžiuojasi gimnazistais ir linki sekmės tyrinėjant pasaulį.