Džeivyda – „Ocean Awareness Contest“ konkurso dalyvė

• Paskelbta: 2022-06-18
  • Kategorija: Didžiuojamės

11-asis kasmetinis „Ocean Awareness Contest“ konkursas JAV, skirtas jauniems žmonėms, kuriantiems meną, kūrybiškai bendrauti, tyrinėti savo santykį su besikeičiančiu pasauliu ir tapti teigiamų pokyčių šalininkais. 2022 metų konkursas vyko nuotoliniu būdu ir sulaukė per 4000 humoristinių, ironiškų ir optimistiškų darbų. Konkursas kvietė mokinius sužinoti apie klimato kaitą ir jos poveikį vandenynui bei ieškoti naujų būdų, kaip pranešti apie klimato krizės aktualumą. Daug jaunų žmonių įsitraukė į kūrybinę propagandą, aplinkosaugos problemas dėl mūsų mėlynosios planetos išsaugojimo.

Džeivyda Palinauskaitė iš IIIb dalyvauja konkurse su akvarele tapytu darbu, kuriame atskleidė savo požiūrį į temą. Linkime sėkmės konkurse.

Mokytojos Violeta Jurjonienė ir Joana Lukienė