„Auksinės lemputės 2022“

• Paskelbta: 2022-12-12

Jaunimo kūrybiškumo skatinimo konkurso 2022 metų laureatai:

Arnas Simonaitis – Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursų laimėtojas, lietuvių liaudies tautosakos pasakorius, įvairių renginių scenarijų autorius ir puikus vedantysis. Arnas 2021-2022 mokslo metais pelnė Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos nominaciją „Šauniausias mokinys“.

Liepa Šideikytė – Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ vokalistė. Kaip solistė pelnė I vietas tarptautiniuose konkursuose „Talentų lyga-2021“ ir „Talentų lyga-2022“ Vilniuje, taip pat I vieta tarptautiniame konkurse  „SUMMER TALENT LEAGUE“ 2022 m. Ispanijoje.  Vaidina Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro teatro studijoje „SM' art“, žaidžia tinklinį Sporto centre, aktyviai dalyvauja Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių prezidentūros veikloje

Orinta Kiaulakytė – Vilniaus Tech nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“  aktyvi dalyvė. Jos projektinis darbas „Gargždų miesto paslaugų galimybės ir infrastruktūra“ buvo pripažintas geriausiu tematikos „Ateities miestas: darni gyvenamoji aplinka“ darbų konkurse gimnazijų kategorijoje. Orinta 2021-2022 mokslo metais pelnė Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos nominaciją „Šauniausia mokinė“.

„Metų savanorio“nominaciją laimėjo Deimantė Gečaitė. Deimantė baigė JST Gargždų AJC ir liko toliau savanoriauti; Jaunimo metų ambasadorė Klaipėdos rajone; Gargždų atviro jaunimo centro savanorė, Klaipėdos rajono apskritojo stalo dalyvė, jaunimo iniciatyvos „Heatzzz“ narė. Iniciatyvi, energinga, dalyvaujanti/savanoriaujanti įvairiose veikose ir organizacijose.

„Metų jaunimo ambasadorius“ – asmuo, aktyviai veikiantis kartu su jaunimu, palaikantis ir skatinantis iniciatyvas. Šis apdovanojimas atiteko Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokytojai Rasai Rusteikienei, organizuojančiai dauguma gimnazijos švenčių, taip pat ruošiančiai mokinius skaitovų konkursams, kurie daugelį kartų yra tapę laureatais ir išgirsti visos Lietuvos mastu.

„Metų jaunoji šeima“ – nominacija apdovanoti Andželina ir Tomas Papieviai, auginantys try nukus, tačiau aktyviai įsitraukiantys į rajono bendruomeninę veiklą. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos fizinio ugdymo mokytojai, vaikų stovyklų organizatoriai, visą savo laisvą laiką skiriantys Klaipėdos rajono vaikų ir jaunimo sporto užimtumui.