Šventė baigėsi – darbai tęsiasi!

• Paskelbta: 2024-09-16
  • Kategorija: Didžiuojamės

Klaipėdos rajono meras apdovanojo ,,Vaivorykštės“ gimnazijos mokinius ir mokytojus

Rugsėjo 13 d. į Gargždų muzikos mokyklą pakviesti Klaipėdos rajono mokiniai, pelnę prizines vietas šalies, tarptautiniuose konkursuose, varžybose, olimpiadose, ir jiems pasiruošti padėję mokytojai. Renginyje netrūko teigiamų emocijų: apdovanoti 23 mokiniai, padėkos žodžiai išsakyti ir 17 juos rengusių mokytojų bei trenerių.

Padėkos raštais, pinigine premija apdovanota vienuolika Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių: Danielė Domeikytė, 56-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse iškovojusi I laipsnio diplomą; Liepa Šideikytė, XII Lietuvos mokinių muzikos olimpiadoje užėmusi I vietą; Ignas Daukantas, nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, pelnęs I vietą; Benediktas Motuzas, respublikinio Borutaičių poezijos konkurso „Tėviškės pasviečiai“ laureatas; Auksė Žalūdaitė, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmusi II vietą; Ema Venckutė, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse iškovojusi II laipsnio diplomą; Martynas Riekašius, 35-ojoje Lietuvos mokinių informatikos olimpiadoje užėmęs II vietą; Fausta Čiapaitė, nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ pelniusi III vietą; Emma Paulauskytė, Vesta Gumuliauskaitė, Emilija Stankutė, „Lietuvos Junior Achievement“ mokomųjų mokinių bendrovių eXpo 2024 pelniusios vardinius apdovanojimus „Pramonės gamybai sparčiausiai pritaikomas sprendimas“.

Kartu su savo mokiniais, garsinančiais Klaipėdos rajono vardą ir pasiekusiais geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, įvertinti ir Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokytojai: Zofija Vaitkuvienė, Jūratė Surblienė, Jurga Venckauskienė, Asta Jonauskienė, Rasa Rusteikienė, Remigijus Riekašius, Jurgita Gerulskienė, Vida Valaitytė-Ivachnenko.

Šventė baigėsi – darbai tęsiasi!

Informacijos sklaidos klubas

Nuotraukos šventės dalyvių