Mūsų moksleiviai rado žodį kišenėje

• Paskelbta: 2023-12-11
  • Kategorija: Konkursai

Mūsų moksleiviai rado žodį kišenėje

Gruodžio 8 dieną penkių I-II klasių gimnazistų komanda, pasivadinusi „Vaivorykštės“ spalvomis“, dalyvavo labai įdomiame ir smagiame protų mūšyje „Neieškok žodžio kišenėje“, skirtame Klaipėdos krašto metams paminėti. Renginį antrus metus organizuoja Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija. Šiemet protmūšyje be „Vaivorykštės“ I-II klasių gimnazistų – Martyno Riekašiaus, Jono Stanevičiaus, Tito Masiulio iš Ig klasės ir Amelijos Jokubauskaitės, Mildos Kvekšaitės iš  IIg klasės –  dalyvavo šeimininkai bei Priekulės Ievos Simonaitytės ir Šilutės rajono Švėkšnos ,,Saulės“ gimnazijų mokinių komandos. Intelektualią kovą, sudarytą iš trijų turų, kuriuose buvo įvairūs klausimai, žodžių ir vaizdų grandinėlės apie Lietuvos ir pasaulio įvykius, žmones, filmus, renginius, gamtą ir t.t., laimėjo mūsų gimnazistai, puikiai pateisinę komandos šūkį „Protą naudok, spalvas sujunk, darbo įdėk – pergalės  siek!“

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Nerija Valinčienė ir Vidas Vaitkus