Paslaptingas ląstelių pasaulis

• Paskelbta: 2023-03-28

Paslaptingas ląstelių pasaulis

Smalsumas, noras tyrinėti ir pažinti pasaulį  – įgimtas dalykas, kuris niekur nedingsta ir brandžiame amžiuje. Tai patvirtino Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojai, kovo 24 dieną apsilankę Gagždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos gamtos mokslų laboratorijoje. Balti chalatai ir gausybė indelių kūrė paslaptingą atmosferą ir žadino norą greičiau pažinti nematomą ir paslaptingą ląstelių pasaulį.

Laboratorije svečiai atliko praktikos darbą ,,Paslaptingas ląstelių pasaulis“. Užsiėmimo dalyviai turėjo galimybę pasidaryti preparatą, skirtą mikroskopavimui, ir suprasti, jog kiekvienas gyvas organizmas susideda iš ląstelių. Naudodamiesi mikroskopu, svečiai išsiaiškino, jog augalų ląstelės yra tam tikros dėžutės formos, turi sienelę, branduolį. Globos namų gyventojai išvyko pilni džiugesio, kupini teigiamų emocijų ir turėdamį viltį dar kartą sugrįžti į modernią gimnazijos laboratoriją.

Gyventojus lydėjo ir veikloje dalyvavo socialinės darbuotojos Inga Mikalauskienė ir Vida Lukauskienė. Praktikos darbą parengė ir padėjo atlikti biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė.

Biologijos mokytoja Raimonda Kundrotienė