Tarptautinis stendinių modelių konkursas gimnazijoje

• Paskelbta: 2022-04-02
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 26–27 d. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje vyko tarptautinis stendinių popierinių modelių konkursas „Gargždai – 2022“. Konkursui buvo pateikta dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos stendiniai popieriniai modeliai. Konkurso atidarymo metu asociacijos „Baltijos štormas“ nariai pristatė tam tikro laikotarpio karių ginkluotę ir uniformą, kurią pasimatuoti galėjo ir lankytojai. Antros dienos pabaigoje komisija įvertino dalyvių darbus ir paskelbė nugalėtojus. Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius, kurie laimėjo nominacijas: jaunimo (14–19 m.) aviacijos modelių kategorijoje – Mindaugas Dembinskas (GVJLC mokyt. P. Sungaila), jaunimo (14–19 m.) laivų modelių kategorijoje – Paulius Trakšelis (GVJLC mokyt. P. Sungaila), Paulius Prišmontas (GVJLC mokyt. P. Sungaila), jaunimo (14–19) vikšrinės technikos modelių kategorijoje – Jonė Baltramaitytė (GVJLC mokyt. P. Sungaila), jaunimo (14–19 m.) architektūros maketų kategorijoje – Liutauras Grigonis (mokyt. E. Venckauskas), jaunimo (14–19 m.) kosminės technikos ir fantastikos modelių kategorijoje – Paulius Prišmontas (GVJLC mokyt. P. Sungaila).

Taip pat sveikiname gimnazijos technologijų mokytoją Evaldą Venckauską, laimėjusį 4 nominacijas suaugusių grupėje: ratinės karinės technikos modelių, nesavaeigės artilerijos modelių, figūrėlių ir gyvūnų bei architektūros maketų kategorijose.