Kalėdų belaukiant

• Paskelbė : Darius
  • Paskelbta: 2022-12-21
  • Kategorija: Renginiai

Gruodžio 20-tą dieną Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos merginų choras ,,Vaivora“  kartu su direktore Ona Sturoniene bei muzikos mokytojomis Laima Rimkiene ir Jūrate Surbliene aplankėme keletą valstybinių įstaigų, kuriose skambiausiomis dainomis ir gražiausiais žodžiai sveikinome darbuotojus su artėjančiomis šventėmis.

Iš pradžių nuvykome į Klaipėdos rajono savivaldybę ir pritariant gitarai padainavome keletą kalėdinių dainų. Gimnazijos direktorė palinkėjo visiems darbingų ateinančių metų bei įteikė simbolines dovanėles. O mes, choristės, gavome didelį maišą saldainių ir sulaukėme daug pagyrų! Vėliau užsukome į Gargždų seniūniją, kur buvome sutiktos labai šiltai ir maloniai. Dainavome ,,Varpelius“, ,,Tyli naktis“ ir ,,Džiaugsmingų Šv. Kalėdų“. Seniūnijos darbuotojai dėkojo už apsilankymą ir šventiškos dvasios skleidimą. Dovanų gavome daug sultingų apelsinų, kad nesirgtumėme ir pasistiprintumėme vitaminais. Paskutinis sustojimas -  Klaipėdos rajono švietimo centras. Po sudainuotų dainų palinkėjome vieni kitiems gerų ateinančių švenčių ir pakeliui į gimnaziją nusifotografavome prie gražiosios Gargždų Kalėdinės eglutės.

Roberta Taučiūtė, IIc