Gimnazisto diena – „Auksinės Rykštės apdovanojimai“

• Paskelbė : Darius
  • Paskelbta: 2023-06-16

Gimnazisto diena – „Auksinės Rykštės apdovanojimai“

2023-06-15 aktų salėje buvo įgyvendintas antrokų projektas „Gargždams – 770“: gimnazisto šventė „Kuriame Gargždų istoriją“ tema – kino filmai. Nuo 10val. vyko oficiali dalis „Auksinės Rykštės apdovanojimai“, kurios metu buvo paskelbtos nominacijos ir išdalinti apdovanojimai už geriausius žanrinius filmus.

Renginio vedėjai – IIc klasės ugdytiniai Nedas Kymantas ir Kornelija Kalvytė – visos šventės metu palaikė gerą nuotaiką, susirinkusius aktų salėje džiugino „AC/DC“, „Spice girls“ grupių pasirodymai, merginų, vaikinų, porų šokiai, tradicija tapęs klausimėlis, pirmokų apdovanojimai, kino filmų šarados, antrokų sukurtas kino filmas, antrų klasių vadovių parengti klausimai apie gimnazijos gyvenimą pirmų klasių vadovėms.

Neapsieita ir be Gargždų 770 jubiliejaus paminėjimo – tiek vedėjai, tiek istorijos mokytoja Gražina Pupšienė džiaugėsi puikia sukaktimi, susirinkusieji į tai reagavo plojimais bei ovacijomis.

Gimnazijos direktorė Ona Sturonienė negailėjo gražių žodžių abiem klasių koncentrams ir jų atstovams, žavėjosi renginio kokybe bei bendrų susitarimų laikymųsi.

Lauko dalis susidarė iš įvairių rungčių – pralindimo pro virves, šokinėjimo per suoliukus, šokinėjimo su maišais, sukimosi aplink pagalius, pagalvių atakų bei viską vainikuojančio kisieliaus.

Po atliktų užduočių pirmokai suėjo į futbolo aikštyną, kuriame davė krikštynų priesaiką ir pasižadėjimus. Šventę karūnavo linksmi jaunuolių šūksniai bei plojimai ir sveikinimai tapus tikrais gimnazijos bendruomenės nariais.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie gimnazisto šventės.

Informacijos sklaidos klubas