Dovana Mokytojams

• Paskelbta: 2024-10-03
  • Kategorija: Sveikinimai

Pasveikinome Klaipėdos rajono mokytojus su Tarptautine mokytojų diena

Kartu su Gargždų ,,Vaivorykštės” III–IV klasių gimnazistais spalio 2 dieną įvyko iškilmingas, šviesus renginys Klaipėdos koncertų salėje. Mokiniai kartu su mokytoja Rasa Rusteikiene atliko literatūrinę meninę kompoziciją ,,Apie laiką, kuris sugrįžta” (pagal poetų G. Degėsio, R. Skučaitės, D. Kajoko, H. Radausko kūrybą). Savo tekstais ir dainomis mokytojams vakaro nuotaiką kūrė Ignas Liaudonskas, Greta Daukšytė, Jonė Rusteikaitė, Nedas Kymantas, Domininkas Bričkus, Kotryna Žabinskytė, Aistė Armalytė, Mikas Grikšas, Kajus Uselis, Viltė Simutytė, Kernius Balčiūnas, Anė Birbalaitė, Paulius Rimeikis, Liepa Šideikytė.

Pasveikinome Metų mokytojus. Renginio metu įteiktos trys jau tradicija tapusios Metų mokytojo Bronislavos Aldonos Gedvilaitės-Treijos premijos. Šiemet apdovanota ir mūsų Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Zofija Vaitkuvienė.

Neformalaus švietimo programoje ,,Literatūros tekstai erdvėse” dalyvaujantys mokiniai  išgyvena džiaugsmą, stiprina pasitikėjimą savimi dalindamiesi literatūriniu, meniniu žodžiu su kitais.

Ačiū gimnazistams už emocines  dėkingumo dovanas viso Klaipėdos rajono mokytojams.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasa Rusteikienė