Vaivorykštiečiai džiaugiasi su ,,Banga“

• Paskelbta: 2024-10-02
  • Kategorija: Sveikinimai

Vaivorykštiečiai džiaugiasi su ,,Banga“

Nuo praėjusio sekmadienio  pavakarės dauguma vaivorykštiečių kartojo burtažodį ,,Kas laimės?..“, nerimavo prie televizoriaus ekrano. Nemaža dalis gimnazistų, mokytojų vyko į Kauną, Dariaus ir Girėno stadioną, palaikė miesto futbolo komandą, kartu išgyveno taip lauktos pergalės akimirkas – laimėta LFF taurė!

Spalio 1 d. komandos ,,Banga“ atstovai apsilankė Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijoje: padėkojo aktyviausiems sirgaliams, pabendravo ir nusifotografavo su palaikančiais bei besidžiaugiančiais.

LRT žurnalistei Gargždų komandos treneris Davidas Afonso  plačiai šypsodamasis sakė: „Ne aš vienas tai padariau, mes visi padarėme. Pradėjau mažą svajonę, kurią vadinome „Road to the Final“ (liet. Kelias į finalą), nuo pirmo varžybų turo. Darėme, kad ta svajonė būtų kuo didesnė, darėme, kad visas miestas ta svajone gyventų ir labai gerai, kad sugebėjome tai išpildyti.“

Informacijos sklaidos klubas