Smagi ir naudinga pirmokų išvyka

• Paskelbta: 2022-11-21
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Smagi ir naudinga pirmokų išvyka

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos I b ir I h klasių mokiniai su savo klasių vadovėmis Donata Galeckieristina Ruškiene ir bibliotekos darbuotoja Dalia Žurkauskiene lapkričio 18 dieną lankėsi Kauno Technologijos universitete. Buvome pakviesti į didžiulę šiuolaikišką auditoriją, kurioje Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto dėstytojų ir studentų komanda padėjo suprasti, kas tai yra gamybos inžinerija, leido patiems trumpam  „įsijungti į gamybos procesą“. Apsilankėme laboratorijose, susipažinome su studentų sukurtais darbais ir net dalyvavome nedideliame konkurse, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti šauniais prizais.

Vakare „Žalgirio“ arenoje stebėjome emocingas krepšinio varžybas tarp Kauno „Žalgirio“ ir  Milano „EA7 Emporio Armani“ komandų. Kupini gerų emocijų grįžome namo, svajodami apie kitą išvyką…

Pirmokai

Nuotraukos autorių