Mokymasis – vienintelis veiksmas, kurio protas niekada nebaigia, niekada nebijo ir dėl kurio niekad nesigaili (Leonardo da Vinči).

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-02-24
  • Kategorija: Didžiuojamės

Vasario 24 dieną,  cituodami Leonardo da Vinči, Klaipėdos saviraiškos centre vykusioje regioninėje mokinių gamtamokslinių eksperimentų konferencijoje Ia klasės gimnazistai Vytis Joris ir Birgiola Ąžuolas pristatė tiriamąjį darbą „Sniegą, ledą tirpinančios medžiagos ir jų poveikis svogūno ląstelių plazmolizei“.

IIc ir IIa klasės gimnazistai  Gedmintaitė Vasarė, Petrusevičius Domas, Montvydaitė - Pivoriūtė Neila – „Pelytė paramedikė – pulso ir kūno temperatūros matuoklis“.  Gimnazistai apdovanoti padėkos raštais.

Savo mokiniais didžiuojasi darbo vadovės – Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos biologijos mokytojos Raimonda Kundrotienė, Jolita Višinskienė, chemijos mokytoja Jurgita Gerulskienė