Auksės Žalūdaitės sėkmė anglų kalbos olimpiadoje

• Paskelbta: 2024-03-18
  • Kategorija: Didžiuojamės

2024 metų kovo 9 dieną Vilniuje vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos Olimpiados šalies etapas, kurį organizavo Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra. Mūsų gimnazistė Auksė Žalūdaitė (IIIe kl.) į priekį praleido tik vieną dalyvį ir užėmė 2-ąją vietą Lietuvoje! Sveikiname ir didžiuojamės!

Į Olimpiados šalies etapą atvyksta po vieną rajono/miesto etapo pirmosios vietos laimėtoją, išskyrus šiuos miestus ir rajonus: iš Vilniaus miesto kviečiami 8 mokiniai, iš Kauno m. – 6 mokiniai, iš Klaipėdos m. – 4 mokiniai, iš Panevėžio m. ir Šiaulių m. – po 3 mokinius, iš Alytaus miesto, Kauno raj., Marijampolės raj., Mažeikių raj., Vilniaus raj. – po 2 mokinius. Šiame šalies etape dalyvavo 83 moksleiviai iš visos Lietuvos.

Auksei įmonės Kalba.lt įsteigtas prizas suteikia galimybę nemokamai išsilaikyti C1 Advanced tarptautinį egzaminą. Džiaugiamės puikiu Auksės Žalūdaitės rezultatu ir linkime aukštų pasiekimų ir ateityje!

Informaciją paruošė anglų kalbos mokytoja Asta Jonauskienė