XII Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

• Paskelbta: 2024-03-04

XII Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

Džiaugiamės IIIf kl. mokinės Liepos Šideikytės pasiekimais XII Lietuvos mokinių muzikos olimpiadoje. Mokinė įvykdė  4 užduotis: atliko muzikos žinių tikrinimo testą, skaitė muzikos raštą iš lapo, dainavo Laros Fabian dainą „Je Suis Malade“ prancūzų kalba. „Tai daina, kuri sujaudina žmogų iki pat sielos gelmių, padeda suvokti, kokią įtaką gyvenimui daro meilė. Čia apdainuojamas jausmas gali žlugdyti žmogaus sielą ir atimti norą gyventi. Esu linkusi dainuoti tokio stiliaus dainas. Man tai galimybė pajusti, ką išgyveno autorė, kurdama šią dainą“, sako Liepa.

Liepa taip pat atliko savo kūrybos dainą „Mano Lietuva“. „Kurti dainą apie Lietuvą - tai didžiulė garbė ir pasididžiavimas. Laimė būti jos dalimi. Tai turi saugoti ir ateities kartos. Labai didžiuojuosi būdama lietuvė, tad ši daina skirta mano mylimai šaliai, Lietuvai, gimtinei“, dalijasi autorė.

Liepa Šideikytė XII Lietuvos mokinių muzikos olimpiados dainavimo dalyje (buvo 4 dalys) pelnė I vietą.

Muzikos mokytoja metodininkė Jūratė Surblienė