„Dizainu ir fenomenu grįsto mąstymo strategijos įvairių mokomųjų dalykų pamokose” – domisi fenomenais grįsto ugdymo metodu: dirba grupėse, įgytas patirtis aptaria su savo mokiniais

Fenomenais grįstas ugdymas – tai mokymo metodas, kuris pasiūlo pažvelgti į gyvenimišką scenarijų, šiuolaikinę problemą ar gamtinį reiškinį kaip į mokymosi atskaitos tašką.  Ugdymas, nukreiptas į veikimą ir aktyvų, besimokantį žmogų, kuris siekia pokyčių pasaulyje. Dėl šios priežasties teisingas klausimų kėlimas ir jų atveriama perspektyva, kuri globalius reiškinius susieja su mūsų patirtimi, yra raktas į naują mokymosi supratimą. Šis esminis mokymų programos principas – įrodyti, jog fenomenais grįstas ugdymas, STEAM ir kultūrinis ugdymas siejasi su kūrybingumu, kuris kaip esminis variklis leidžia ugdymo procesams veikti sėkmingai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Balčikonytė