Raimonda Kundrotienė vedė IV-okams biologijos pamokas

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-01-28
  • Kategorija: Renginiai

Gimnazijoje svečiavosi ir IV-okams biologijos pamokas vedė mokytojos Raimondos Kundrotienės buvusi mokinė, dabar vyresnioji mokslo darbuotoja (postdoktorantė)  Gintvilė Valinčiūtė. Mokiniai išgirdo apie jaunosios mokslininkės Gintvilės profesinį kelią: nuo gimnazijos, genetikos studijų Vilniaus universitete,  magistrantūros molekulinių biomokslų (vėžio biologija), doktorantūros studijų Heidelburgo universitete iki darbo vaikų vėžio centre pediatrinės neuroonkologijos srityje Vokietijoje. Dabar Gintvilė savo mokslininkės kelią tęs JAV, Šv.Judo vaikų tyrimų ligoninėje. Mokiniai daug sužinojo ne tik apie studijas ir kelią į mokslininko karjerą, bet ir apie vėžinių ligų atsiradimo priežastis, gydymo būdus, išgirdo jaunosios mokslininkės padrąsinimą nebijoti ieškoti savęs ir klysti – juk taip išmokstame geriausiai.

Gintvilės pamokos paskatino mokinius  svajoti, planuoti ir drąsiai siekti užsibrėžtų tikslų.