Muzikos garsai

Sveikiname X tarptautinio jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkurso „Muzikos garsai“, kuris vyko nuotoliniu būdu, balandžio 30 dieną Vilniuje, laureatus: Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos skudutininkų ansamblį (Tautvydą Žvinklį, Id kl., Titą Vilimą, IIg kl., Anielę Damašiūtę, IIe kl., Alaną Kuprelį, IIId kl., Eriką Pontežytę, IIIb kl., Mildą Jurgaitytę, IVe kl., Liutaurą Stanslovą, IVe kl.) – I vieta ir merginų duetą (Deimilę Jokšaitę, Ia kl., Liepą Macuraitę, Ia kl.) – III vieta. Skudutininkai atliko du kūrinius: Salamiesčio „Šumką“ ir J. Švedo „Šok, mergele, kol jauna“, merginos – dainas „Močiutės saulelė“ (I. Mažuikaitės muzika, A. Puišytės žodžiai) ir „Dar nežinia“ (M. Noviko muzika, A. Saulyno žodžiai). Gimnazistus konkursui paruošė muzikos mokytoja metodininkė Jūratė Surblienė.

Muzikos mokytoja metodininkė Jūratė Surblienė