Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Giedrė Poškienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    

2.

Rasa Rusteikienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    

3.

Linas Vaičiulis Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas    

4.

Vidas Vaitkus Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas    

5.

Zofija Vaitkuvienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    
6. Nerija Valinčienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja    

Užsienio kalbų mokytojai

7.

Giedra Aliulienė Anglų kalbos mokytoja    

8.

Edita Girgždienė Anglų kalbos mokytoja    
9. Asta Jonauskienė Anglų kalbos mokytoja    

10.

Violeta Jurjonienė Anglų kalbos mokytoja    

11.

Alina Kalinauskienė Anglų kalbos mokytoja    

12.

Laima Rimkienė Anglų kalbos mokytoja    
13. Inga Ulonienė Anglų kalbos mokytoja    

14.

Giedrė Jakaitė Vokiečių kalbos mokytoja    

15.

Laima Sukurienė Vokiečių kalbos mokytoja    
16. Nijolė Ruginienė Prancūzų kalbos mokytoja    

17.

Audronė Petrauskaitė Rusų kalbos mokytoja    

18.

Kristina Ruškienė Rusų kalbos mokytoja  

 

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

19.

Dalia Bendikienė Matematikos mokytoja    

20.

Donata Galeckienė Matematikos mokytoja    
21. Rūta Laučienė Matematikos mokytoja    
22. Aldona Matulaitienė Matematikos mokytoja    
23. Aušra Naujokienė Matematikos mokytoja    
24. Giedrius Žemaitis Matematikos mokytojas    

25.

Violeta Liuksienė Informacinių technologijų mokytoja    

26.

Regina Šukienė Informacinių technologijų mokytoja    
27. Nijolė Ruginienė Ekonomikos mokytoja    

28.

Jūratė Grimalienė Ekonomikos mokytoja    

Gamtos mokslų mokytojai

29.

Jurgita Gerulskienė Chemijos mokytoja    
30. Asta Vaišnoraitė Chemijos mokytoja    

31.

Raimonda Kundrotienė Biologijos mokytoja    
32. Jolita Višinskienė Biologijos mokytoja    

33.

Rimantas Raudys Fizikos mokytojas    

34.

Romanas Rimkevičius Fizikos mokytojas    

Socialinių mokslų mokytojai

35.

Ingrida Jančauskienė Istorijos mokytoja, pilietiškumo pagrindai    
36. Vida Mockuvienė Istorijos mokytoja, pilietiškumo pagrindai    
37. Gražina Pupšienė Istorijos mokytoja, pilietiškumo pagrindai    

38.

Eimantė Kiaulakienė Geografijos mokytoja    
39. Jurga Venckauskienė Geografijos mokytoja    

40.

Judita Klimienė Tikybos mokytoja    

41.

Aurimas Labanauskas Etikos mokytojas    

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

42. Jūratė Surblienė Muzikos mokytoja    

43.

Rita Batečko

Dailės mokytoja

Technologijų mokytoja

   
44. Joana Lukienė

Dailės mokytoja

Technologijų mokytoja

   
45. Gintautas Našlėnas

Dailės mokytojas

Technologijų mokytojas

   
46. Evaldas Venckauskas Technologijų mokytojas    

47.

Virginijus Čekanauskas Fizinio ugdymo mokytojas    

48.

Valentas Marcinkevičius Fizinio ugdymo mokytojas    

49.

Anželina Papievienė Fizinio ugdymo mokytoja    

50.

Tomas Papievis Fizinio ugdymo mokytojas    
Atnaujinta: 2022-10-05
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.15 – 14.00
  • 7. 14.10 – 14.55
  • 8. 15.05 – 15.50
Sveika mokykla