Mes su tavimi, Ukraina!

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-02-28
  • Kategorija: Aktualijos

Ankstų vasario 24 dienos rytą Rusijos karinės pajėgos Putino įsakymu užpuolė laisvą, demokratišką, europietišką Ukrainą. Gimnazijos bendruomenė smerkia brutalų karą ir nuoširdžiai palaiko  kenčiančią ukrainiečių tautą.

Mes su tavim, UKRAINA!
Vasario 25 d. gimnazije paruoštas stendas ir skaidrės per TV ,,Ukraina vakar ir šiandien“, sukurta simbolinė kompozicija, skirta paremti Ukrainą. Dėkojame buvusiai gimnazijos auklėtinei Aurelijai Bernotaitei ir UAB ,,Trys drakonai“ už padovanotą Ukrainos valstybinę vėliavą ir mokiniams už kūrybinius darbus tema ,,Mes su tavim, Ukraina“.
Kovo 1 d., pirmą pavasario ir Užgavėnių dieną, mokinių prezidentūra organizavo akciją „UŽGAVĖNĖS – MĖLYNA IR GELTONA“. Gimnazijos bendruomenė vaišinosi mokinių iškeptais blynais, o surinktus pinigus skyrė organizacijai VšĮ: „Mėlyna ir geltona“. Iš viso akcijos metu buvo surinkta 140,00 Eur paramos Ukrainai.

Informacija dėl pagalbos ukrainiečiams Klaipėdos rajone: https://www.klaipedos-r.lt/index.php?2229604874
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pradeda atvirų pamokų ciklą, skirtą susipažinti su Ukrainos istorija, Lietuvos ir Ukrainos ryšiais, dabartine padėtimi bei iš to kylančiais iššūkiais. Pirmoji pamoka, skirta I-IV gimnazijos klasėms, vyks ketvirtadienį, kovo 3 d., 11:00–11:45 val. Pamokos nuoroda: