Sveikinimai dalyvavusius olimpiadose

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-02-25
  • Kategorija: Didžiuojamės

Sveikiname Ia klasės mokinę Deimilę Jokšaitę, pakviestą dalyvauti X Lietuvos mokinių muzikos olimpiados šalies etape (mokytoja Jūratė Surblienė). Linkime jai sėkmės!

Sveikiname IVa klasės mokinį Povilą Kvekšą, Klaipėdos rajono mokyklų istorijos olimpiadoje užėmusį I vietą (mokytoja V. Mockuvienė). Linkime jam sėkmės!

Sveikiname Augustiną Lapinskaitę, IIIb klasės mokinę, respublikinės anglų kalbos olimpiados III klasėse savivaldybės etape užėmusią 1 vietą. Mokinę ruošė anglų kalbos mokytoja E. Girgždienė.

Sveikiname Kaspar Malinin, IIe klasės mokinį, respublikinio I(9)-II(10) klasių anglų kalbos konkurso savivaldybės etape užėmusį 1 vietą, Lauryną Norkų, IIe mokinį, užėmusį 2 vietą ir Enriką Rašinskytę, IIe klasės mokinę, bei Julių Kinderį, IIa klasės mokinį, užėmusius 3 vietą. Mokinius konkursui ruošė mokytojos G. Aliulienė, A. Kalinauskienė ir I. Ulonienė.

Linkime Augustinai ir Kaspar sėkmės šalies etape.

Sveikiname mokinius, pakviestus dalyvauti Lietuvos mokinių olimpiadų šalies etape: Žilviną Duotą (chemija, mokytoja Jurgita Gerulskienė), Tomą Danivskį ir Kamilę Čėsnaitę (biologija, mokytoja Raimonda Kundrotienė). Linkime jiems sėkmės!

Sveikiname Gretą Drakšaitę, IIc klasės mokinę, Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų I–IV gimnazijos klasių mokiniams savivaldybės etape I–II klasių grupėje užėmusią 2 vietą, ir Jazminą Preibytę, IVa klasės mokinę, bei Gabrielę Petruokaitę, IVb klasės mokinę, III–IV klasių grupėje užėmusias 2 vietą. Mokines olimpiadai ruošė mokytojai R. Rusteikienė, V. Vaitkus,  G. Poškienė.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius, rajono Meninio skaitymo konkurso nugalėtojus bei prizininkus: Arną Simonaitį, IIf klasės mokinį (1 vieta) (mokytoja R. Rusteikienė), Aušrinę Anužytę, IVa klasės mokinę (1 vieta) ir Valdonę Mažeikytę, IIc klasės mokinę (2 vieta) (mokytojas V. Vaitkus).

Linkime sėkmės Arnui ir Aušrinei regioniniame konkurso etape.

Sausio pabaigoje vyko 69-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybių etapas.

Sveikiname gimnazijos mokinius, užėmusius prizines vietas.

Pirmų gimnazijos klasių nugalėtojai: Paulius Jakelaitis (I vieta), Karolis Rašimas (II vieta), Benediktas Motuzas (III vieta).

Antrų klasių nugalėtojai: Jonė Baltramaitytė (I vieta), Titas Vilimas (II vieta).

Trečių klasių nugalėtojai: Žilvinas Duotas (I vieta), Mantas Dembinskas (III vieta).

Ketvirtų klasių nugalėtojai: Mindaugas Dembinskas (I vieta), Simas Girtas (II vieta), Povilas Kvekšas (III vieta).

Dėkojame fizikos mokytojams Romanui Rimkevičiui ir Rimantui Raudžiui, padėjusiems mokiniams pasirengti olimpiadai.

Gamtos mokslų grupės kuratorė Violeta Liuksienė