Konferencija – galimybė įvairiapusiškiau ugdytis

 Konferencijos pradžioje Klaipėdos universiteto Botanikos sodo direktorė prof. Asta Klimienė pasidalino savo mokslinių tyrimų praktika „Klimato kaitos vertinimas pagal fenologinius stebėjimus Klaipėdos universiteto botanikos sode“, o vėliau tiriamuosius darbus pristatė iš kitų 9 Lietuvos mokyklų atvykę mokiniai. Mūsų gimnazijos pirmokai Gytis Gediminas ir Jokūbas Žilius pristatė darbą „Cigarečių nuoviro poveikis ridikėlių dygimui ir dūmų poveikis daigų augimui“.  Mokinius  konsultavo chemijos mokytoja Jurgita Gerulskienė,  biologijos mokytoja metodininkė Jolita Višinskienė. Gimnazijos abiturientės Enrika Jurjonaitė ir Aušrinė Anužytė pasidalijo tiriamojo darbo „Bioplastiko gaminimas ir jo savybių tyrimas“ vykdymu bei rezultatais. Mokines konsultavo biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė. Mokiniai ne tik pristatė savo atliktas veiklas, apsikeitė su kitais ugdymosi patirtimis, bet ir apdovanoti padėkos raštais, asmeninėmis dovanėlėmis.

Po tiriamųjų darbų pristatymo konferencijos dalyvius  Kretingos muziejaus Žiemos sodo Gamtos skyriaus vedėja Jurgita Tertelienė pakvietė į ekskursiją susipažinti su Kretingos dvaro parke pavasarį žydinčiais augalais. 

Galima patvirtinti, kad konferencija – parankus mokymo ir mokymosi metodas: ugdo mokinių kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir tiriamojo darbo įgūdžius, lavina viešojo kalbėjimo įgūdžius. Malonu, kad ,,Vaivorykštės“ gimnazistai noriai įsitraukia į įvairias tiriamąsias veiklas, patirtimi dalijasi su kitų mokyklų atstovais.

Autorius:
Biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas