Gimnazistai dalijasi kūrybinėmis mintimis

• Paskelbta: 2023-02-20

Gimnazistai dalijasi kūrybinėmis mintimis

Gimnazijoje gausu kūrybingų mokinių, įvairiai save realizuojančių. Vieni rengia nuotraukų parodas, kiti piešia, treti šoka, dainuoja, vaidina, ketvirti išbando kūrybinį rašymą.

Jaunieji žodinio meno puoselėtojai sulaukė Klaipėdos rajono literatų klubo „Potekstė“, prisiglaudusio po J. Lankučio viešosios bibliotekos stogu, vadovės,  kelių poezijos knygų autorės Gerdos Jankevičiūtės-Petraitienės kvietimo dalyvauti kūrybinių darbų skaitymų vakare. Pasirinktas laikas – vasario 14 d. – tikriausiai ir temą pasufleravo, tad visų kūryboje  tiesiogiai skambėjo ar potekstėje dominavo meilė.

Ne visi pradedantys kūrėjai nori viešai pristatyti savo darbus... Šįkart renginyje dalyvavo tik du gimnazistai. Antrokas Benediktas Motuzas pasirinko paskaityti eilėraštį apie meilę gimtajai lietuvių kalbai, o Danielė Domeikytė, trečiokė, pasidalijo kūrybinėmis mintimis apie nelaimingą meilę.

Dėkojame Klaipėdos rajono literatų klubui „Potekstė“ už bendradarbiavimą, Giedrei Ilginienei, J. Lankučio viešosios bibliotekos darbuotojai, už globą.

Zofija Vaitkuvienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja