ARNO sėkmė respublikiniame literatūrinio rašymo konkurse

• Paskelbta: 2023-02-15
  • Kategorija: Didžiuojamės

Nacionalinė moksleivių akademija, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Lietuvos rašytojų sąjunga 2022–2023 m. organizavo I Respublikinį literatūrinio rašymo konkursą ,,Kūrybinės aistros”. Vienas iš šio konkurso tikslų - jungti tradicinę literatūrą ir modernų informacinių technologijų pasaulį, sieti literatūrines rašymo patirtis ir skaitmeninės erdvės teikiamas kūrybos galimybes.  I etape šauniai pasirodė IIg klasės mokinė Kornelija Maskaliovaitė (mokytoja Nerija Valinčienė) ir IIIf klasės mokinys Arnas Simonaitis (mokytoja Rasa Rusteikienė). Abu gimnazistai buvo pakviesti į II konkurso etapą, kuris vyko 2023 m. vasario 14 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Konkurso II etapo programoje dalyvius sveikino vertinimo komisijos pirmininkas, literatūrologas, rašytojas, eseistas, kritikas Regimantas Tamošaitis, atlikę kūrybinę užduotį (rašinio kūrimas tema ,,Mano svajonių avataras“) mokiniai dalyvavo susitikime su poetu, režisieriumi, aktoriumi, scenaristu Alvydu Šlepiku, dalyvavo diskusijoje apie jo romaną ,,Mano vardas – Marytė”, lankėsi Lietuvos rašytojų sąjungos namuose.

Seikiname gimnazistą ARNĄ SIMONAITĮ (IIIf) respublikiniame literatūrinio rašymo konkurse (II etapas) ,,Kūrybinės aistros” iškovojus II laipsnio diplomą. Gimnazistas nustebino kūrybišku, originaliu savo darbų turiniu, drąsiomis ir laisvomis mintimis, vaizduotės polėkiu.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasa Rusteikienė