Respublikinis anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas

• Paskelbta: 2023-05-05

Respublikinis anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas

2023 m. gegužės 4 d. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokiniai dalyvavo Pagėgių Algimanto Mackaus  gimnazijos organizuotame  anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkurse, kurio tikslas –  skatinti mokinius domėtis anglų kalba, tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Mūsų gimnazijos Ig (Amelija Jokubauskytė ir Greta Daukšytė) ir Ih (Adrija Achramenkaitė, Eglė Balčiųnaitė, Gabija Bartkutė, Luknė Stroputė ir Ūla Stroputė) klasių mokinės subūrė tris komandas, kurios parengė kalbas tema „My success story“ („Mano sėkmės istorija“). Mokines konsultavo ir paskatino dalyvauti konkurse anglų kalbos mokytojos Inga Ulonienė, Laima Rimkienė ir Violeta Jurjonienė. Mokinių pasisakymus vertino kompetentinga komisija, kurios viena iš narių buvo mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja Giedra Aliulienė. Konkurse dalyvavo 15 komandų: iš Gargždų, Ketvergių, Pagėgių, Šilalės ir Tauragės.

I–IV gimnazijos klasių kategorijoje III vietą laimėjo Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos Ig kl.  komanda: Amelija Jokubauskaitė ir Greta Daukšytė, pristačiusios kalbą „The source of inspiration“ („Įkvėpimo šaltinis“). Mokines konsultavo anglų kalbos mokytoja Inga Ulonienė.

Apdovanojimo ceremonijos metu mokiniai ir jų mokytojai buvo apdovanoti Pagėgių Algimanto Mackaus  gimnazijos diplomais, padėkos raštais, dovanėlėmis.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Ulonienė