Džiugūs gimtosios kalbos puoselėtojų pasiekimai!

• Paskelbta: 2024-01-15

Džiugūs gimtosios kalbos puoselėtojų pasiekimai!

Sausio 12 d. mūsų gimnazijoje vyko 2024 m. lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų  9–12/ I–IV gimnazijos klasių mokiniams savivaldybės etapas. Olimpiadoje dalyvavo 12 dalyvių iš Dituvos Aleksandro Teodoro Kuršaičio pagrindinės mokyklos, Priekulės Ievos Simonaitytės, Veiviržėnų Jurgio Šaulio bei Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijų. Puikiai renginyje pasirodė ,,Vaivorykštės“ gimnazistai: 9–10 (I–II gimn.) klasių grupėje Martynas Riekašius, Ig klasės mokinys, užėmė I vietą (mokytoja Nerija Valinčienė), Augustė Stasaitytė iš IIg klasės laimėjo II vietą (mokytojas Vidas Vaitkus), 11–12 (III–IV gimn.) klasių grupėje lygių neturėjo IVb klasės mokinė Dominyka Macaitė (mokytoja Rasa Rusteikienė), Vakaris Rudys iš IIIc klasės užėmė II vietą (mokytoja Zofija Vaitkuvienė), o Greta Drakšaitė  (IVc klasė) – III vietą (mokytoja Rasa Rusteikienė). Dėkojame gimnazistams už pasiekimus, o Martynui ir Dominykai linkime sėkmės olimpiados respublikos etape.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Vidas Vaitkus