IT lankstinukų kūrimo konkursas „Klimato kaita“

• Paskelbta: 2024-05-07

Respublikinis IT lankstinukų kūrimo konkursas „Klimato kaita“

Balandžio 30 dieną baigėsi Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos ir Kauno švietimo inovacijų centro organizuotas Respublikinis IT lankstinukų kūrimo konkursas „Klimato kaita“. Konkurso tikslas buvo: skatinti kurti gamtai draugišką aplinką ir siekti sumažinti poveikį klimato kaitai, skatinti aplinkosauginį ir socialinį švietimą, domėjimąsi ekologija, formuoti palankų aplinkai gyvenimo būdą, pasitelkiant skaitmenines technologijas, elektroninės leidybos galimybes, kūrybiškumą ir meninę saviraišką.

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos dešimtų klasių mokiniai, kurie mokosi kompiuterinės leidybos pradmenų. Iš visų sukurtų lankstinukų buvo atrinkti keturi geriausi darbai ir nusiųsti konkursui. Džiugu, kad trijų merginų  – Ievos Pliuškytės, Skaistės Šlepetytės ir Kamilės Rimavičiūtės (II b) bendras darbas patiko vertinimo komisijai ir jam buvo skirta antra vieta. Merginos bus apdovanotos diplomais ir prizais (jie pakeliui į gimnaziją).

Padėkos raštais apdovanotos konkurso dalyvės (Meda Paulikaitė (II b), Milena Survilaitė (II e), Inesa Dabulevičiutė ir Deimantė Žiliutė (II d), ir mokinius paskatinusi dalyvauti konkurse IT mokytoja Genovaitė Jonušienė.

IT mokytoja Genovaitė Jonušienė