Gimnazijos mokytojų ir vadovų išvyka

Gimnazijos mokytojai ir vadovai balandžio 20 d. lankėsi Tauragės STEAM regioniniame atviros prieigos centre ir Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijoje. Tauragėje, kaip ir Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Telšiuose ir Utenoje, įgyvendinant projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, kuriami regioniniai gamtos mokslų, technologijų, inžinerinio, menų ir matematinio ugdymo (STEAM) atviros prieigos centrai. Juose suteikiamos modernios galimybės mokytis gamtos ir technologinių mokslų, inžinerijos ar matematikos. Gimnazijos mokytojai Tauragės STEAM centre apžiūrėjo standartizuotą gamtamokslinę ir mechatronikos laboratorijas bei Fablab – specialią skaitmeninės gamybos technologijų erdvę, dalyvavo edukacinėse veiklose. Na, o renovuojama Martyno Mažvydo progimnazija nepaliko abejingo nė vieno gimnazijos mokytojo – modernios ugdymo ir poilsio erdvės mokiniams ir mokytojams, puikiai įrengti kabinetai, sporto aikštynas ir kt. Pasvajojome, kad ir mūsų gimnazijoje taip pat bus sudarytos panašios ar dar geresnės sąlygos ugdyti ir ugdytis.

Aktyvi ir naudinga diena baigėsi edukacija Mažosios Lietuvos visuomenės veikėjo, publicisto, spaustuvininko, vieno iš Aušros leidėjų, Mažosios Lietuvos Vyriausiojo gelbėjimo komiteto pirmininko ir atstovo Valstybės taryboje, Tilžės akto signataro Martyno Jankaus muziejuje.

Dienos įspūdžiai užfiksuoti Sandros Čibinskaitės nuotraukose.

Pavaduotoja ugdymui Nijolė Balčikonytė