Darija Sermontytė - gimnazijos mokinių prezidentė

• Paskelbta: 2022-05-20

„Vaivorykštės“ gimnazijoje inauguruota nauja mokinių prezidentė

Gegužės 5 dieną įvyko naujai gimnazijos išrinktos prezidentės II g klasės mokinės Darijos Sermontytės inauguracija. Šventė prasidėjo entuziastingu vedėjų pristatymu ir šauniu gimnazistų šokiu, skambiomis dainomis. Naująją prezidentę pasveikino gimnazijos direktorė Ona Sturonienė. Palinkėti geros kloties naujai mokinių prezidentei Darijai atvyko Klaipėdos raj. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Rasa Linkienė, Administracijos direktorius Justas Ruškys, Gargždų seniūnė Indrė Žiedienė. Taip pat pasveikinimo žodį tarė Klaipėdos raj. laikraščio „Banga“ redakcijos atstovė Danielė Domeikytė. Šilčiausiais linkėjimais apipylė ir naujos gimnazijos prezidentės bendraklasės, ir auklėtoja Rita Batečko. Svarbią dieną paminėti atvyko atstovai ir iš Veiviržėnų „Jurgio Šaulio“ gimnazijos, Gargždų „Minijos“ progimnazijos ir „Kranto“ pagrindinės mokyklos, nuotaikingai pasveikino buvęs gimnazijos prezidentas Simas Buziliauskas (išrinktas 2001 m.). Virtualų sveikinimą parengė ir kiti buvę gimnazijos mokinių prezidentai – Neringa Petrauskaitė, Jonas Katauskis, Vytautas Butkus bei buvusioji mokinių savivaldos kuratorė Birutė Gudauskienė. Jaukius pasirodymus pristatė Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro šokių grupės (vadovė – Enrika Stropienė) ir Gargždų kultūros centro šokėjos (vadovė – Sandra Golovnia).

Danielė DOMEIKYTĖ

Jaunimo savanoriškos tarnybos narė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinė