Gimnazistai Tartu mokslo muziejuje AHHAA

• Paskelbta: 2022-09-27
  • Kategorija: Pranešimai

Rugsėjo 23-25 dienomis 41 gimnazistas bei 3 lydinčios mokytojos dalyvavo edukacinėje išvykoje į Estiją, iš dalies finansuotoje ES projekto „Kokybės krepšelis“ lėšomis. Atvykę į Taliną ir susipažinę su jo senamiesčiu, mokiniai aplankė Estijos sveikatinimo muziejų, kuriame gidai pristatė  interaktyvią muziejaus ekspoziciją. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti ne tik su žmogaus kūnu, bet ir pamatyti, kaip keičiasi  žmogaus gyvenimas nuo pradėjimo iki mirties.

Šeštadienio rytą pradėjome susipažinimu su Tartu senamiesčiu. Vėliau laukė patirtys viename moderniausių pasaulių muziejų mokslo centre AHHAA. Mokiniai ir mokytojos išbandė pačias įvairiausias veiklas: kėlė automobilį, ieškojo kelio veidrodžių labirinte, važiavo dviračiu ant lyno, stebėjo chemijos eksperimentus, planetariume žiūrėjo filmą apie Saulės sistemą  ir daug kitų atrakcijų, kurias reikia patiems pamatyti ir išbandyti.

Kelionėje mokiniai ne tik dalyvavo įvairiose edukacijose, bet ir turėjo galimybę panaudoti anglų kalbos žinias realiose situacijose.

Anglų kalbos mokytoja ekspertė Giedra Aliulienė