Gimnazistai dalyvavo „Veiviržėnų penkiakovėje“

• Paskelbta: 2022-06-13

Gimnazistai dalyvavo „Veiviržėnų penkiakovėje“

Birželio 10 dieną Veiviržėnuose vyko komandinės penkiakovės varžybos, kurias organizavo Veiviržėnų „Jurgio Šaulio“ gimnazija. Moksleiviai iš įvairių Klaipėdos rajono vietovių turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su kaimyniniu miesteliu ir jo gamta. Nepaisaint lietaus, mokiniai šiose varžybose įkomponavo sveiką gyvenseną, pirmosios pagalbos, lietuvių, rusų, anglų k., kritinio mąstymo, tarmių, patarlių, fonetikos bei kitas žinias. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją atstovavo dvi komandos – „GVG team“ (D. Domeikytė, D. Sermontytė, T. Vilimas (IIg), I. Račkus (IIa) bei Id mokinys K. Žadeikis) ir „GRG“ (Id klasės atstovai: G. Macijauskaitė, S. Rogaitė, E. Ruseckaitė, Ą. Toliušis, S. Viržintas). Pirmąją vietą tarp svečių komandų iškovojo mūsų gimnazijos komanda „GVG team“.

D. Domeikytė, IIg