Matematikos tiriamųjų darbų konferencija Klaipėdoje

• Paskelbta: 2022-10-13
  • Kategorija: Pranešimai

Trečiadienį, spalio 12 dieną, vyko nuotolinė VIII respublikinė moksleivių matematikos tiriamųjų darbų konferencija zoom“ platformoje, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos IVd klasės mokiniai: Jorė Balčiūnaitė, Erikas Lenkšas bei Renaldas Mikuta. Juos rengė mokytoja ekspertė Dalia Bendikienė. Renginio metu įvairaus amžiaus mokiniai pristatė projektus, kurie suteikė naujų žinių ar paskatino prisiminti senas. Projektų temos: elektra ir jos sunaudojimas, verslas, senovės Graikija ir daug kitų. IVd atstovai pristatė projektą, nagrinėjantį funkcijas skateparke“. Projekto metu jaunuoliai ištyrė savo hobio ryšį su matematika ir tai pateikė savo vardų funkcijomis, kurių grafikai buvo panašūs į riedlenčių parko rampas. Renginio metu naujų dalykų išgirdo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.
Konferencijos dalyvė Jorė Balčiūnaitė, IVd klasė